Mock debiutuje na ekranach. Na darmowy pokaz zaprasza DCF

JK, KM, mat. prasowe | Utworzono: 23.01.2018, 13:04 | Zmodyfikowano: 23.01.2018, 13:04
A|A|A

fot. archiwum Radia RAM


W piątek DCF organizuje przedpremierowy pokaz spektaklu kręconego w listopadzie m.in. w Hali Stulecia, prosektorium Uniwersytetu Medycznego oraz NOT. Na widowni zasiądzie Marek Krajewski, autor słynnych kryminałów na podstawie których powstał spektakl, oraz reżyser Łukasz Palkowski.

- Bardzo nam zależało na tym, aby to właśnie wrocławska widownia, tak bardzo związana z twórczością Marka Krajewskiego, jako pierwsza zobaczyła ten spektakl. Cieszę się, że pomysł uzyskał akceptację TVP– mówi Jarosław Perduta, dyrektor DCF-u. 

Mocka w DCF-ie będzie można zobaczyć w piątek 26 stycznia o godz. 19. Marek Krajewski będzie do dyspozycji widzów już od godz. 18.15. W holu DCF będzie można nie tylko porozmawiać z pisarzem, ale też kupić jego najnowsze książki: „Mock” oraz „Mock. Ludzkie zoo”. Bezpośrednio po projekcji goście będą mogli wziąć udział  w dyskusji panelowej dotyczącej roli, jaką sztuka może odegrać w budowaniu tożsamości miasta. W dyskusji którą poprowadzi nasz redakcyjny kolega Jan Pelczar, wezmą udział twórcy spektaklu oraz zaproszeni goście.

Udział w piątkowym pokazie „Mocka” jest bezpłatny. Na zainteresowanych czekają wejściówki, które trzeba osobiście odebrać w kasach kina DCF. Wydawane są na hasło „MOCK”. Warto się pospieszyć, bo liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

REKLAMA

To może Cię zainteresować