Podaj dalej dobrą książkę!

Bartosz Synowiec | Utworzono: 20.09.2017, 09:41 | Zmodyfikowano: 20.09.2017, 09:41
A|A|A

W Bookowisku może wziąć udział każdy zarówno jako kupujący jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te publikacje, na które nie ma już miejsca w domu. Jesienna edycja odbędzie się  w sobotę 23 września od 11:00 do 16:00 w Przejściu Garncarskim na wrocławskim Rynku.

Na kiermasz książek, organizowany przez Wrocławski Dom Literatury, z pewnością warto zajrzeć, jeśli poszukujecie publikacji, których próżno szukać już w księgarniach. Będziecie zadowoleni także, jeśli chcecie zaopatrzyć się w większą liczbę książek nie wydając przy tym fortuny.  Tutaj na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: będzie fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, albumy.

Ta impreza jest dla Was bez wątpienia także wtedy, gdy macie w domu za dużo książek i chętnie podzielicie się nimi z innymi. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury, pod namiotami). W razie niepogody organizatorzy zapewniają zadaszenie.

Przy Przejściu Garncarskim stanie także specjalny kontener, do którego będzie można wrzucić książki w ramach akcji "Książka - podaj dalej" organizowanej przez nasze radio we współpracy z Wrocławskim Domem Literatury. Zawartość kontenera zostanie przekazana potrzebującym. O szczegółach opowiadała na naszej antenie Anna Morawiecka:

 

REKLAMA
To może Cię zainteresować