Wiemy, kto będzie nowym operatorem kina w Arkadach

Jan Pelczar | Utworzono: 22.08.2017, 15:20 | Zmodyfikowano: 22.08.2017, 15:20
A|A|A

zdj. ohkino.pl

Sale multipleksu w Arkadach przejmie Oh Kino. Operator prowadzi na razie jedno czterosalowe kino w Mysłowicach, na Śląsku.

Z założenia firma miała prowadzić podobne butikowe multipleksy w miastach, w których do tej pory kina nie było. Na swojej stronie internetowej Oh Kino pisze, że tworzy miejsca, "które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą mniejszych obiektów".

zdj. ohkino.pl

Po Mysłowicach Oh Kino planowało otwarcia w innych mniejszych miejscowościach, ale puste miejsce po Multikinie sprawiło, że operator ośmieli się powalczyć o wrocławskiego widza. Na stronie Arkad Wrocławskich już można znaleźć logo Oh Kina z informacją: wkrótce otwarcie.

zdj. ohkino.pl

Multipleks z nowym operatorem, zacznie działać jesienią. Centrum Handlowe Arkady wybrało operatora, który stawia na kameralne, butikowe kino wielosalowe. To pozwoli zachować różnorodność na rynku kinowym we Wrocławiu. W podobnym terminie w nowej galerii handlowej na dworcu autobusowym ma rozpocząć działalność Cinema City na ponad 20 sal z pierwszym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX.

zdj. ohkino.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować