Francuskie Lato - kino w Renomie [DODATKOWY SEANS]

Radio RAM | Utworzono: 03.08.2017, 13:32 | Zmodyfikowano: 03.08.2017, 13:32
A|A|A

Pokazy filmowe w nietypowej scenerii odbywały się w każdą sobotę sierpnia  od godz. 21.30. W przypadku niekorzystnej pogody kino zostanie przeniesione do strefy restauracyjnej znajdującej się na poziomie +3. Wśród filmów nie zabrakło takich przebojów jak „Do utraty tchu” czy „Sól ziemi”. W trakcie seansów widzowie mogą skorzystać z wygodnych leżaków, które zapewnią komfort podczas oglądania. Na uczestników czeka również popcorn i lemoniada.

Kino stało się już tradycją i co roku przyciąga na dach Renomy grono wielbicieli dobrego kina. W sobotę, 2 września zobaczyny film „Za jakie grzechy, dobry Boże”, który w niedawno zorganizowanym konkursie na Facebooku zdecydowanie skradł najwięcej waszych uśmiechniętych buziek!

„Za jakie grzechy, dobry Boże”, to historia o tym jak konserwatywne, katolickie małżeństwo poradzi sobie z wiadomością o kolejnym zięciu, który co prawda jest katolikiem. Ale zdecydowanie nie wpasowuje się w ich wyobrażenia o idealnym materiale na męża dla ich córki? Chcecie poznać wspólnie z nami na dachu DH Renoma historię, doprowadzającą do łez?

Bez obaw, płakać będziemy tylko ze śmiechu!
Zapraszamy 02.09 o godzinie 21:30!
Do zobaczenia na ostatnim seansie „Francuskie lato - kino na dachu”

Życzymy dużo śmiechu i uśmiechu oraz wspaniałych wspomnień z letnich seansów podczas Francuskie lato - kino na dachu!”. Ze względów bezpieczeństwa liczba widzów na dachu jest ograniczona i nie powinna przekroczyć 350 osób. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.

 

REKLAMA
To może Cię zainteresować