Elvis Presley po raz pierwszy w Polsce!

Monika Jaworska, Radio RAM na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 10.07.2017, 14:11 | Zmodyfikowano: 10.07.2017, 14:11
A|A|A

Kontynuując trasę po największych europejskich Elvis Presley™ Live in Concert wraca do Europy z kolejną turą koncertów. Tym razem odwiedzi nowe miasta i jeszcze większa liczba fanów ma szansę przeżyć jedno z najpiękniejszych doświadczeń muzycznych w życiu. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie oparte jest na największych przebojach niesamowitego Elvisa Presleya występującego podczas tego koncertu na wielkim ekranie. Muzyczne aranżacje wykona na żywo Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna.Elvis Presley sprzedał ponad milliard płyt, co uczyniło go najbardziej docenionym artystą solowym w historii. 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków polska publiczność usłyszy piosenki w wykonaniu najbardziej rozpoznawalnego głosu wszech czasów z pełną orkiestrą symfoniczną na żywo. Koncert składa się z najpopularniejszyh utworów króla rock’n’rolla w tym delikatnych, ściskających serce ballad. Gościem specjalnym koncertu będzie Priscilla Presley.

Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych orkiestrowych aranżacjach. Twórczość artysty nie zamyka się w jednym konkretnym stylu, dlatego publiczność może liczyć na wiele muzycznych niespodzianek. Na ogromnych ekranach prawdziwy Elvis i jego głos, na scenie prawdziwa orkiestra idealnie współgrająca i reagująca na zachowania publiczności.

Monika Jaworska
Monika Jaworska

dziennikarka Radia RAM

Cieszę się ogromnie, że nareszcie POLSKA! Byłam na dwóch takich koncertach - w Londynie i w Berlinie -  teraz czas na mój trzeci. Każdemu, kto kocha muzykę, polecam to spotkanie z koncertowym Elvisem. Z klasyką i historią, która na nowo ożywa specjalnie dla nas. Opowiem Ci, jak będzie: poczujesz się, jakby śpiewał tu i teraz, że oto ta niesamowita legenda jest na wyciągnięcie Twojej ręki! W którymś momencie przekonasz się, że nigdy w życiu nie słyszałeś wspanialszego głosu, będziesz mieć ciary, roześmiejesz się nie raz, to znowu wzruszy Cię do łez, albo ruszysz do tańca... i ani się obejrzysz - jak spędzisz dwie godziny przy świetnym show. Usłyszysz piosenki z różnych gatunków, zaskoczy Cię nie raz. Chyba że jesteś kimś, kto zna wszystko, co nagrał Elvis. Wtedy będziesz się napawać szczęściem, że masz to w najlepszej jakości, a energia rozentuzjazmowanego tłumu poniesie Cię na pewno! Kupujcie bilety! Spotkajmy się w Krakowie! Zobaczycie, o co chodzi całemu światu z tym CAŁYM ELVISEM! I dlaczego już nigdy nie powiesz: "Presley? To nie moja bajka."
Po sukcesie dwóch orkiestrowych albumów If I Can Dream i Wonder Of You oraz wyprzedanej, listopadowej brytyjskiej trasie koncertowej ELVIS Live in Concert, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowych europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, w czerwcu 2018 roku zaplanowano kolejną europejską trasę. Trasa odbędzie się dokładnie 50 lat po tym, jak Elvis wystąpił w charakterystycznym 68 Comeback Special (słynny telewizyjny show w czarnym skórzanym kostiumie). 

Priscilla Presley
, która była obecna przy tworzeniu albumów, osobiście wystąpi na scenie. "Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecendesowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo”. 

To, że projekt zawita do nas, jest zasługą polskich fanów, którzy apelowali o zorganizowanie tego wydarzenia na terenie Polski.  Miejscem pierwszego  polskiego koncertu Elvisa Presleya będzie Kraków. Mamy nadzieję, że  publiczność nie zawiedzie i przywita go po królewsku.

ELVIS in Concert | Live on Screen  - TUTAJ znajdziesz informacje o biletach [LINK] REKLAMA

To może Cię zainteresować