Nocny Bazar we Wrocławiu

Radia RAM | Utworzono: 23.06.2017, 15:16
A|A|A

fot. materiały prasowe

Tęczowa 57 otwiera sezon letni z wielka pompą zapraszając do siebie food trucki oraz ekipy z kilku wrocławskich restauracji. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś smacznego – będzie na słodko, na ostro, po azjatycku, meksykańsku, a także na całkowitym freestylu. Zapłonie prawdziwy ogień i poleją się chłodzące napoje. To niepowtarzalna okazja, żeby spotkać ulubionych wrocławskich szefów kuchni i podpatrzeć ich pracę. Wielkiej fecie po zmroku towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze danie eko, które część z gotujących ekip włączy na ten czas do swojego menu.

Dobre jedzenie nie może się obyć bez dobrej muzyki! Pierwszy koncert o 18.00 odbędzie się w klimatycznym studio jogi Drzewo Życia, które na co dzień działa przy Tęczowej 57. Znawcy sztuki zagrają tutaj na kryształowych misach i wprawią uczestników w relaksujący nastrój. Poza muzyką relaksacyjną od 19.00 Nocnemu Bazarowi oprawę muzyczną zapewnią wrocławscy DJ-e muzyki elektronicznej, m. in Dj Ryan R.

Działające przy Tęczowej 57 BlackBeard – skład destylatów i win oraz salon męskiego fryzjera – zapewni panom na ten wieczór eleganckie strzyżenie, a wszyscy zainteresowani będą mogli poznać sekrety unikalnych butelek.

Zapraszamy!.

1.07.2017r., godz. 18:00 , ul Tęczowa 57 , Wrocław.

REKLAMA

To może Cię zainteresować