A | A | A

Zmarł Michał Wyszowski

Radio RAM
Utworzono: 2017-05-26 22:26 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Z wielkim smutkiem przekazujemy informację, że Michał Wyszowski, nasz redakcyjny kolega i wałbrzyski korespondent odszedł. Przez ostatnie 8 miesięcy lekarze, rodzina i przyjaciele walczyli o jego życie.

Jak informuje rodzina, organizm nie poradził sobie z kolejnymi powikłaniami po udarze do którego doszło we wrześniu ubiegłego roku. Michał miał 39 lat.

- Jeszcze kilka tygodni temu, kiedy nagrywałam reportaż o Michale wyglądał bardzo dobrze, po prostu spał, samodzielnie oddychał. Lekarze określali jego stan jako wegetatywny, nie wiadomo było dokładnie ile do niego dociera ze świata zewnętrznego - mówi reporterka Radia RAM Elżbieta Osowicz.

- Czasem otwierał oczy, czasem mrugał, tak jakby chciał coś powiedzieć bliskim. Przyjaciele nagrywali mu informacje z tego co dzieje się w Wałbrzychu lub w redakcji. Marta czytała książki i codzienne gazety oraz tygodniki, bo Michał zawsze był na bieżąco. Mama była w szpitalu dwa razy dziennie - dodaje.

Michał był otoczony opieką bliskich, miał doskonałą opiekę lekarską w wałbrzyskim szpitalu. Lekarze robili wszystko co możliwe, żeby go uratować... niestety nie udało się.

Był niezwykłym dziennikarzem i ciepłym człowiekiem. Potwierdzali to wszyscy z którymi rozmawiałam przygotowując reportaż, ludzie liczyli się z jego zdaniem, często powtarzali "Ciekawe co by Misiek powiedział..."

Będzie nam go bardzo brakowało.

Posłuchaj reportażu o Michale Wyszowskim:

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Jan Pelczar
Życie Wrocławia
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter