Zmarł Michał Wyszowski

Radio RAM | Utworzono: 26.05.2017, 22:26
A|A|A

Jak informuje rodzina, organizm nie poradził sobie z kolejnymi powikłaniami po udarze do którego doszło we wrześniu ubiegłego roku. Michał miał 39 lat.

- Jeszcze kilka tygodni temu, kiedy nagrywałam reportaż o Michale wyglądał bardzo dobrze, po prostu spał, samodzielnie oddychał. Lekarze określali jego stan jako wegetatywny, nie wiadomo było dokładnie ile do niego dociera ze świata zewnętrznego - mówi reporterka Radia RAM Elżbieta Osowicz.

- Czasem otwierał oczy, czasem mrugał, tak jakby chciał coś powiedzieć bliskim. Przyjaciele nagrywali mu informacje z tego co dzieje się w Wałbrzychu lub w redakcji. Marta czytała książki i codzienne gazety oraz tygodniki, bo Michał zawsze był na bieżąco. Mama była w szpitalu dwa razy dziennie - dodaje.

Michał był otoczony opieką bliskich, miał doskonałą opiekę lekarską w wałbrzyskim szpitalu. Lekarze robili wszystko co możliwe, żeby go uratować... niestety nie udało się.

Był niezwykłym dziennikarzem i ciepłym człowiekiem. Potwierdzali to wszyscy z którymi rozmawiałam przygotowując reportaż, ludzie liczyli się z jego zdaniem, często powtarzali "Ciekawe co by Misiek powiedział..."

Będzie nam go bardzo brakowało.

Posłuchaj reportażu o Michale Wyszowskim:

REKLAMA