Radio RAM na Dolnośląskim Festiwalu Rowerowym

Krzysztof Majewski, Monika Jaworska | Utworzono: 20.05.2017, 08:28
A|A|A

fot. Dominika Domińska

Weekendowe święto rowerzystów i pasjonatów aktywnych form spędzania wolnego czasu na dwóch kołach zagościło w Hali Stulecia w dniach 20-21 maja. Dolnośląski Festiwal Rowerowy to połączenie targów turystyczno-rowerowych z panelami dyskusyjnymi, warsztatami i wydarzeniami plenerowymi, takimi jak zawody sportowe, zabawy dla najmłodszych, pokazy, treningi z kolarskimi mistrzami i piknik w urokliwych zakątkach Hali Stulecia.

Zapraszaliśmy na stoisko Radia RAM, na którym odsłoniliśmy program rowerowych RAM pikników na lato 2017. 
Pomysłodawca festiwalu Rafał Jurkowlaniec w rozmowie z Maciejem Przestalskim zapraszał na atrakcje rowerowego weekendu:

RAMa w RAMę z Dolnośląskim Festiwalem Rowerowym i Gazetą Wrocławską proponujemy wszystkim, którzy jeżdżą na rowerach nowy samodzielny serwis naprawczy. Oficer rowerowy Daniel Chojnacki skonsultował różne głosy, a następnie zaproponował pięć potencjalnych lokalizacji takiej stacji. Są to okolice Hali Stulecia i wrocławskiego zoo, Rondo Reagana, Plac Bema, Plac Dominikański i Dworzec PKP Wrocław Główny. Głosowanie trwało do piątku 19 maja. 

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpiło w niedzielę w Hali Stulecia na scenie głównej Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego. Dzięki Waszym głosom nowy darmowy serwis rowerowy stanie przy Dworcu Głównym PKP!


Na zdj. Marta Malinowska ogłasza wybór lokalizacji dla nowego serwisu rowerowego (fot. Dolnośląski Festiwal Rowerowy)


Oficer rowerowy Daniel Chojnacki był gościem Moniki Jaworskiej w piątkowym "Dzień dobry we Wrocławiu":Jak wybierano lokalizacje dla nowego serwisu rowerowego?Czy pojawią się rowerki miejskie dla dzieci?Co pokazują pomiary ruchu rowerowego we Wrocławiu?REKLAMA

To może Cię zainteresować