Piąte urodziny lotniska

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 11.03.2017, 22:20
A|A|A

Fot: PK

Kompozycje Franka Sinatry, Marilyn Monroe oraz Elly Fitzgerald można było dziś usłyszeć na wrocławskim lotnisku. Gwiazdy prezentowały najbardziej znane utwory z okazji piątych urodzin portu lotniczego.

Ci, którzy pamiętają stary terminal wiedzą, że nowa inwestycja wniosła w podróżowanie nową jakość: - To jest przepaść, sprawdza się świetnie, bardzo dobra komunikacja z miastem. Latają z nami głuchoniemi, niewidomi, wózkowicze. Pod tym względem to doskonały terminal - oceniają podróżni:

Od 11 marca 2012 wiele się zmieniło. Podwoiła się liczba pasażerów, a z Wrocławia można polecieć w ponad 40 miejsc.  -W przeddzień uruchomienia nowego obiektu pojechaliśmy na stary terminal, przyjęliśmy ostatni samolot lądujący wieczorem z Warszawy i zgasiliśmy światło. To był mrok całkowity. Zapaliliśmy światło tutaj, o 5.50 rano, to światło świeci nieprzerwanie od pięciu lat - wspomina Dariusz Kuś, prezes lotniska we Wrocławiu:

Z okazji piątych urodzin nowego lotniska, wybudowanego specjalnie na Euro 2012 każdy, kto obchodził dziś urodziny mógł liczyć na specjalny prezent-niespodziankę. Po koncercie artystów z wrocławskiego Capitolu, na lotnisku zaplanowano Silent Disco.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować