A | A | A

Legendarny klub Alibi przestaje istnieć

Utworzono: 2016-12-29 20:45 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
fot. screen z YT

Ta wiadomość zaskoczyła wielu wrocławian - Klub Alibi, po 19 latach, przestaje istnieć. - Zmusiła nas do tego sytuacja finansowa. Formuła klubu się wyczerpała, potrzebny byłby gruntowny remont, na który właściciel się nie zdecydował - mówi jeden z pracowników klubu. 

Na facebookowym funpage'u Alibi, pod wiadomością o zamknięciu, zawrzało. - Wszyscy wspominają, jak fajnie było w klubie, ale na imprezy chętnych z roku na rok mniej - dodaje nasz rozmówca wspominając, że teraz lokal będzie stał pusty i być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał w tym samym miejscu prowadzić podobny biznes. 

"Kochani z głębokim bólem i żalem informujemy, że Alibi club z końcem grudnia zamyka swoją działalność. Rok 2016 obfitował w spektakularne odejścia Wielkich, muzycznych, Gwiazd, odchodzi również Alibi. Pierwsza impreza jaka odbyła się w Alibi to był Sylwester 1997 roku, dlatego postanowiliśmy zakończyć istnienie clubu również w ostatni dzień roku. Przed nami dwudziesty Sylwester w tym miejscu i mamy zamiar zakończyć go z przytupem! Przez te 19 lat byliśmy świadkami tysięcy imprez i koncertów, ślubów i rozwodów a po świecie „błąka” się cała masa alibowych par i dzieci. Mamy nadzieje, że macie dobre wspomnienia z tego miejsca i że Alibi przetrwa w Waszej pamięci na wieki. Dziękujemy Wam, bywalcom tego miejsca za wspaniały czas i super zabawę, nic nie trwa wiecznie – ŻEGNAJ ALIBI!!!" - wiadomość takiej treści pojawiła się dzisiaj na profilu klubu. 

Na 2017 roku w Alibi zaplanowany był jeden koncert - zostanie odwołany. 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter