Radosna Parada Niepodległości we Wrocławiu

Bartosz Synowiec | Utworzono: 09.11.2016, 22:02
A|A|A

mat. prasowe

- 15 lat temu wymyśliliśmy, że 11 listopada to przecież urodziny Polski. Chcielibyśmy świętować je na styl francuski czy amerykański, czyli barwnie i radośnie. W końcu jest się z czego cieszyć!

Oprócz wspólnego marszu, w którym udział może wziąć każdy, na uczestników czekać będą atrakcje: miasteczko harcerskie na pl. Solnym oraz wernisaż wystawy prac uczniów w Kościele Garnizonowym, prezentacja sprzętu ratowniczego na ul. Świdnickiej, pokaz strzelniczy na Stadionie Olimpijskim czy widowisko przy użyciu światła i dźwięku "Droga do niepodległości 1918" i wiele innych.

- To naprawdę wesoła impreza, w której udział biorą całe rodziny! Wszyscy świetnie się bawią, przebierają i maszerują z uśmiechem - zachęcała Ewelina Skrzywanek. Dla najmłodszych zorganizowano także liczne konkursy, efekty niektórych z nich można zobaczyć na wystawie w Kościele Garnizonowym:

Radosna Parada Niepodległości wyruszy z Rynku o godz. 12.30, a jej trasa prezentuje się tak: Rynek - ul. E. Gepperta, ul. Kazimierza Wielkiego – plac Dominikański - ul. Piotra Skargi – ul. Teatralna – plac Teatralny – ul. Heleny Modrzejewskiej – plac Wolności.

 

Tagi:
REKLAMA