RAM Session XXIII - Hello My Sunshine

Maciek Przestalski | Utworzono: 17.06.2016, 08:49
A|A|A

Nie pamiętam kto pierwszy w radiu polecił mi Hello My Sunshine jako zespół który mógłby zagrać na RAM Session, ale dziś mam wrażenie, że wszyscy. I bardzo słusznie, bo nie mogliśmy zamknąć sezonu lepiej. Z rozmowy, od której jak zwykle zaczęliśmy koncert w Studiu Słuchowiskowym, mogliście dowiedzieć się między innymi, że Maciek i Bogna naprawdę zrezygnowali z pracy i pojechali nad morze grać muzykę. A później dołączyli do nich Filip, Szymon i Żenia i już tylko muzyka. Ale niewykluczone jest, że na nagrywanej właśnie płycie pojawi się ktoś jeszcze - może klawiszowiec.

Na ten wyjątkowo upalny czerwcowy wieczór, Hello My Sunshine przygotowali wyśmienitą miksturę świetnie zagranych i zaśpiewanych swoich i cudzych utworów. Czasem było bardziej piosenkowo, a czasem bardziej rock'n'rollowo. I niezmiennie, od początku do końca bardzo dobrze, z jakąś trudną do opisania pozytywną energią. Może oni tak po prostu mają.Hello My Sunshine w składzie Bogna Jurewicz, Maciek Święty, Szymon Paduszyński, Filip Laszuk i Żenia Betliński mają dla Was soul, rock, funky i pop przeplatane anegdotami z czasu spędzonego w Jastarni i życiowymi przemyśleniami.

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, Notopop, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel, Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Katarzyna Borek & Vojto Monteur, Michał Zygmunt, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba i SLOW.

http://hellomysunshine.pl
https://www.facebook.com/HelloMySunshineBand
https://www.youtube.com/channel/UCcBUcEECGt7uQrz1NQtZK1w/feed

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować