Chór Gospel Life w studiu Radia RAM!

Piotr Karwat | Utworzono: 11.04.2016, 17:48
A|A|A

Ich występ w niedzielnym programie "Nie - Tylko jazzem" wyglądał jak próba bicia rekordu Guinnessa na największą w historii grupę ludzi na raz śpiewających w studiu radiowym. Chór Gospel Life (ponad 30 osób) VS małe (lecz waleczne) studio Radia RAM. Jakimś cudem wszyscy się pomieścili!

Było sporo zamieszania, ale jak widać wszystko się udało. Występom na żywo towarzyszyło wiele emocji, było wesoło i radośnie. Wytworzyła się niesamowita energia. A na koniec Radio RAM otrzymało serdeczne pozdrowienia od Gospel Life:

 
Gospel Life w Radio RAM

Nie - Tylko Jazzem wspominamy niedzielną prawie (prawie - bo nikt nigdzie tego nie zgłosił) próbę bicia Rekordu Guinnessa: chór Gospel Life VS małe (lecz waleczne) studio Radio RAM. Jak widać wszystko się udało, a po małym „szuru – buru” i komendzie - Radio RAM otrzymało serdeczne pozdrowienia od Gospel Life. Jeszcze raz dziękujemy i trzymamy za Was kciuki!

Opublikowany przez Radio RAM na 11 kwietnia 2016Gospel Life to pełna energii i radości ze śpiewania grupa wykonująca muzykę gospel.
Chór powstał w marcu 2014 roku ze wspólnej inicjatywy osób, które poznały się śpiewając muzykę gospel. Od tego czasu grupa spotyka się na regularnych próbach i koncertuje pod muzycznym kierownictwem Anny Marii Mbayo.


Gospel Life wykonuje utwory w języku polskim i angielskim. Chórowi śpiewającemu zarówno autorski materiał, jak i piosenki z repertuaru innych wykonawców towarzyszy na scenie zespół instrumentalny.
Inspiracją i motorem działania zespołu jest przede wszystkim Pismo Święte. Słowo połączone z muzyką daje im radość, którą dzielą się z widownią w czasie koncertów.

Z okazji 2. urodzin zespół planuje zorganizować Wrocławską Noc Gospel, podczas której 31 maja w BF Impart 2016 odbędą się koncerty zespołów Boguchwała i Gospel Life oraz całonocne gospel jam session. Podczas swojego koncertu chór planuje nagrać pierwszą płytę.


kontakt z chórem:
https://www.facebook.com/glwroc/?fref=tsAutorzy programu Piotr Karwat i Tomek Nitribitt jeszcze nigdy nie gościli tak licznej grupy w swoim programie! "To było prawdziwe wyzwanie, jeszcze raz dziękujemy i trzymamy za Was kciuki! Piotr, Tomasz i waleczne studio RAM"

 

 Fot. Magdalena Sawicz

REKLAMA

To może Cię zainteresować