A | A | A

Wesołych Świąt z Radiem RAM

Utworzono: 2016-12-24 08:20 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Najpiękniejsze piosenki świąteczne, polskie kolędy w najlepszych wykonaniach, muzyczne prezenty od wrocławskich artystów, wspaniali goście i ich opowieści wigilijne...
moja choinka z Elvisem :)

Poranne wigilijne gotowanie połączy się z sobotnim podróżowaniem z Radiem RAM. Naszym gościem po 10.00 będzie Anna Janowska, która śladem pieprzu ruszyła przez Keralę, Oman i Zanzibar. Po 12.00 w ostatnich przygotowaniach wspierać was będzie Ania Fluder. W Wigilię już od godz. 16.00 wieczór pięknych polskich kolęd i najbardziej nastrojowych świątecznych piosenek.

W niedzielę świętujemy już od rana, pyszne śniadanie świąteczne zaserwuje nam Ania Fluder, a w samo południe specjalne bożonarodzeniowe wydanie polsko-angielskiej audycji Sunday Lunch - będą niespodzianki od Maćka i Terrego! Jeśli sądzicie, że znacie wszystkie albo większość najlepszych piosenek na Święta - posłuchajcie koniecznie programu Piotra Karwata po godz. 16.00, niedzielną ucztę muzyczną dopełni po 20.00 specjalny prezent od Druha Sławka! 

W drugi dzień Świąt też będzie wspaniale: najpierw Ania Fluder powita wszystkich ciepło w leniwy poranek, potem antenę Radia RAM opanuje klan Szabatowskich, Maciek i jego goście od godziny 12.00 zapraszają na 89,8 FM. Po 16.00 cudownie ożyje nasza radiowa Półka z książkami - Janek Pelczar i najlepsze propozycje czytelnicze prosto spod choinki. 

Piękna muzyka i obecność Rodziny i Przyjaciół stworzy najlepszy nastrój na Święta. Niech będą zdrowe, wesołe, pełne radości i dobrych spotkań lub jeśli wolicie spokojne i pełne radości z odpoczynku od codzienności. Przyjmijcie życzenia wspaniałych Świąt od całego zespołu Radia RAM:
 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
KoktajLOVE piątki z Radiem RAM
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter