A | A | A

Wesołych Świąt z Radiem RAM

Utworzono: 2016-12-24 08:20 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Najpiękniejsze piosenki świąteczne, polskie kolędy w najlepszych wykonaniach, muzyczne prezenty od wrocławskich artystów, wspaniali goście i ich opowieści wigilijne...
moja choinka z Elvisem :)

Poranne wigilijne gotowanie połączy się z sobotnim podróżowaniem z Radiem RAM. Naszym gościem po 10.00 będzie Anna Janowska, która śladem pieprzu ruszyła przez Keralę, Oman i Zanzibar. Po 12.00 w ostatnich przygotowaniach wspierać was będzie Ania Fluder. W Wigilię już od godz. 16.00 wieczór pięknych polskich kolęd i najbardziej nastrojowych świątecznych piosenek.

W niedzielę świętujemy już od rana, pyszne śniadanie świąteczne zaserwuje nam Ania Fluder, a w samo południe specjalne bożonarodzeniowe wydanie polsko-angielskiej audycji Sunday Lunch - będą niespodzianki od Maćka i Terrego! Jeśli sądzicie, że znacie wszystkie albo większość najlepszych piosenek na Święta - posłuchajcie koniecznie programu Piotra Karwata po godz. 16.00, niedzielną ucztę muzyczną dopełni po 20.00 specjalny prezent od Druha Sławka! 

W drugi dzień Świąt też będzie wspaniale: najpierw Ania Fluder powita wszystkich ciepło w leniwy poranek, potem antenę Radia RAM opanuje klan Szabatowskich, Maciek i jego goście od godziny 12.00 zapraszają na 89,8 FM. Po 16.00 cudownie ożyje nasza radiowa Półka z książkami - Janek Pelczar i najlepsze propozycje czytelnicze prosto spod choinki. 

Piękna muzyka i obecność Rodziny i Przyjaciół stworzy najlepszy nastrój na Święta. Niech będą zdrowe, wesołe, pełne radości i dobrych spotkań lub jeśli wolicie spokojne i pełne radości z odpoczynku od codzienności. Przyjmijcie życzenia wspaniałych Świąt od całego zespołu Radia RAM:
 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter