Brave Kids w kolorowej paradzie (ZDJĘCIA)

Dorota Czubaj | Utworzono: 28.06.2015, 18:11
A|A|A

fot. Dorota Czubaj

Było kolorowo i multikulturowo - przez wrocławski rynek przeszła parada Brave Kids. Dzieci z różnych stron świata prezentowały swoje piękne stroje, ale przede wszystkim kulturę i sztukę. W ich wykonaniu można zobaczyć tańce i uliczne spektakle. - To jednak tylko początek przed wielkim finałem - mówi organizatorka, Justyna Warecka:

11. edycja Brave Festival rusza 10 lipca. Na uczestników czeka 8 dni pełnych emocji i wyjątkowych opowieści. Spotkamy się z griotami – strażnikami dawnych tradycji Afryki Zachodniej, fenomenalnymi muzykami i opowiadaczami. Wystąpią m.in. grupa Kucha Kassem z Gambii, która zaprezentuje transowy rytuał chroniący przed złymi duchami i Abou Diarra nazywany „Jimi Hendrixem n’goni”, czyli tradycyjnego instrumentu griotów Przegląd Filmowy odbędzie się w tym roku równolegle z częścią performatywną – będzie uzupełniał kontekst tematu festiwalu. Zaprezentowanie na nim zostaną wyjątkowe obrazy, podejmujące tematy prawie nieobecne we współczesnym kinie. Jego gwiazdą będzie tunezyjski reżyser Nacer Khemir.

Przedsprzedaż biletów potrwa do 9 lipca i obejmuje koncerty, spektakle oraz filmy 11. edycji Brave Festival.

W ofercie online znajdują się karnety na ścieżkę główną Brave Festival w cenie 270 zł. Upoważniają do wejścia na 10 wybranych, najciekawszych koncertów i spektakli Brave Festival. Ścieżka karnetowa została dobrana tak, aby w możliwie najpełniejszy sposób uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu.

Bilety i karnety festiwalowe są dostępne w punktach sprzedaży sieci TicketPro, również za pośrednictwem strony internetowej Brave Festival.

Program tegorocznej edycji Brave Festival uzupełnią nowości - wydarzenia bezpłatne – klub opowiadaczy oraz dwudniowa konferencja poświęcona różnym tradycjom narracji, przekazu ustnego i literatury oralnej.

Brave Festival 2015 odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2015 r. we Wrocławiu.

Chcesz kupić bilet on-line? Wejdź na stronę: 2015.bravefestival.pl/#events


 

 
Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować