RAM Session z zespołem Sinusoidal

Radio RAM | Utworzono: 26.03.2015, 21:40 | Zmodyfikowano: 26.03.2015, 20:40
A|A|A

fot. Karol Czapski (Radio RAM)

Dokładnie sześćdziesiąt minut muzyki i ani słowa więcej. Tym razem tak potoczyło się granie na żywo z naszego Studia Słuchowiskowego. Gwiazdą dwunastego RAM Session był wrocławski zespół Sinusoidal. Dosłownie wymasowana wspaniałym, głębokim brzmieniem zaprogramowanym przez Michała Siwaka publiczność nie szczędziła dobrych słów po koncercie. Co więcej, pozostał pewien, być może całkiem zdrowy niedosyt. Z całą pewnością, nie tylko widzowie na Karkonoskiej 10, ale również słuchający koncertu w domach i samochodach mogli usłyszeć, że Adriana Styrcz czuła się bardzo swobodnie i jej wokal robił ogromne wrażenie. jak przystało na duet grający w pięcioosobowym składzie Sinusoidal zagrali w kwartecie - na "scenie" pojawili się jeszcze Laura Owczarczyk, Andrzej Jeżewski i Michał Lange. I zagrali piękny koncert. A kolejne RAM Session 30 kwietnia.

Adrianna Styrcz i Michał Siwak tworzą muzykę elektroniczną z elementami gatunków trip-hop, downtempo i chillwave. W 2011 wydali świetną debiutancką EPkę, a w roku 2011 światło dzienne ujrzała długo oczekiwana płyta "Out Of The Wall". Grupa występowała na licznych koncertach w całej Europie m.in. na Open`er Festival, Soundedit Festival, Selector Festival, Green Vibrations Festival czy Tauron Festiwal Nowa Muzyka.

Przez cztery lata Adrianna i Michał zebrali pomysły na nowy materiał, który finalnie został zarejestrowany w styczniu bieżącego roku. Do współpracy podczas koncertów zaproszeni zostali dwaj utalentowani muzycy: Marcin Rak – perkusja i Andrzej Jeżewski - instrumenty klawiszowe."108" - nowa płyta Sinusoidal - prezentuje bogactwo brzmieniowe syntezatorów i kolejną mieszankę gatunkową, łącząc sprawnie hip-hop'owe bity z synth-pop'em.

Koncertu grupy Sinusoidal w muzycznym cyklu RAM Session można było posłuchać w Radiu RAM (89,8 FM) a także w Radiu Wrocław Kultura.

Jak zawsze koncerty RAM Session organizujemy z udziałem publiczności. To niepowtarzalna szansa, aby posłuchać muzyki na żywo w kameralnej atmosferze studia słuchowiskowego przy ul. Karkonoskiej 10.

Do tej pory w cyklu RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, Neony, Naaman, Synaptine, Night Marks Electric Trio, Yuuki, Kapela Timingeriu, Lion Vibrations, Oxford Drama, Notopop, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk oraz grupa Bethel.

fot. Karol Czapski (Radio RAM)

REKLAMA