A | A | A

Kolektyw Subwena dziś w Radiu RAM

Utworzono: 2014-05-14 11:04
Didżeje MacBeat oraz DT z kolektywu Subwena będą w środę, 14 maja gośćmi programu „Muzyczny Wrocław”. Środowe spotkanie, w którym co tydzień rozmawiamy o wydarzeniach muzycznych miasta, rozpoczynamy jak zawsze o godz. 18.

W pierwszej godzinie „Muzycznego Wrocławia” gościem będzie Radek Miszczak, współautor leksykonów muzyki hip-hop "Beaty, rymy, życie" oraz soul i r&b "Dusza, rytm, ciało". Porozmawiamy m.in. o kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz o fenomenie czeskich festiwali, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę fanów dobrej muzyki z południa Polski. Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie, jak zorganizować duży festiwal i dlaczego wrocławskim promotorom ta sztuka się jak dotąd nie udała.
Po godz. 19 w studiu Radia RAM pojawią się didżeje MacBeat oraz DT z kolektywu Subwena. Powiedzą o szczegóły planowanej na 17 maja w klubie Puzzle imprezy, której gwiazdą będzie brytyjski producent Jim Coles znany jako OM Unit.

http://www.youtube.com/embed/Z1UhMdu53Ak?rel=0

Coles to były turntablista, który w ubiegłym roku wydał doskonale oceniany album "Threads". To mieszanka tak różnych stylów, jak hip-hop, jungle, aż po ciężkie brzmienia basowe. Selekcji najlepszych basowych numerów, w tym także zaproszonego do Wrocławia producenta, specjalnie dla słuchaczy Radia RAM dokonają twórcy kolektywu dj'skiego Subwena - wrocławscy aktywiści od lat promujący muzykę drum&bass w naszym kraju.

http://www.youtube.com/embed/hiFGxAOtGNw?rel=0

Program „Muzyczny Wrocław” na antenie Radia RAM w środę, 14 maja, od godz. 18 do 20.
Maciek Szabatowski

 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter