A | A | A

Kolektyw Subwena dziś w Radiu RAM

Utworzono: 2014-05-14 11:04
Didżeje MacBeat oraz DT z kolektywu Subwena będą w środę, 14 maja gośćmi programu „Muzyczny Wrocław”. Środowe spotkanie, w którym co tydzień rozmawiamy o wydarzeniach muzycznych miasta, rozpoczynamy jak zawsze o godz. 18.

W pierwszej godzinie „Muzycznego Wrocławia” gościem będzie Radek Miszczak, współautor leksykonów muzyki hip-hop "Beaty, rymy, życie" oraz soul i r&b "Dusza, rytm, ciało". Porozmawiamy m.in. o kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz o fenomenie czeskich festiwali, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę fanów dobrej muzyki z południa Polski. Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie, jak zorganizować duży festiwal i dlaczego wrocławskim promotorom ta sztuka się jak dotąd nie udała.
Po godz. 19 w studiu Radia RAM pojawią się didżeje MacBeat oraz DT z kolektywu Subwena. Powiedzą o szczegóły planowanej na 17 maja w klubie Puzzle imprezy, której gwiazdą będzie brytyjski producent Jim Coles znany jako OM Unit.

http://www.youtube.com/embed/Z1UhMdu53Ak?rel=0

Coles to były turntablista, który w ubiegłym roku wydał doskonale oceniany album "Threads". To mieszanka tak różnych stylów, jak hip-hop, jungle, aż po ciężkie brzmienia basowe. Selekcji najlepszych basowych numerów, w tym także zaproszonego do Wrocławia producenta, specjalnie dla słuchaczy Radia RAM dokonają twórcy kolektywu dj'skiego Subwena - wrocławscy aktywiści od lat promujący muzykę drum&bass w naszym kraju.

http://www.youtube.com/embed/hiFGxAOtGNw?rel=0

Program „Muzyczny Wrocław” na antenie Radia RAM w środę, 14 maja, od godz. 18 do 20.
Maciek Szabatowski

 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
W wigilię Walentynek najpiękniejsze piosenki o miłości
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter