A | A | A

Muzyczny Wrocław już po raz trzeci

Utworzono: 2014-01-22 12:14 , Zmodyfikowano: 2014-01-26 04:29
W ubiegłym tygodniu gościliśmy młodego lubelskiego wokalistę Michała Wendekera, tym razem w Muzycznym Wrocławiu zupełnie inna stylistyka.
fot. Norman Bruderhofer/ Wikipedia

W środę 22 stycznia, po godz. 18 moimi gośćmi byli promotorzy wrocławskiej sceny klubowej: Rafał Cały - współzałożyciel prężnie działającej agencji C&C Bookings oraz Michał Świgulski z na nowo otwartego klubu Das Lokal.

W programie rozmawialiśmy głównie o kondycji wrocławskiej sceny klubowej, ciekawie zapowiadających się planach bookingowo-koncertowych na rok 2014 oraz najbliższych wydarzeniach klubu Das Lokal.  Była duża dawka dobrej klubowej muzyki.
--
W drugiej godzinie naszego spotkania na 89,8 FM w studio Radia RAM spotkaliśmy się z Maciejem Zakrzewskim z formacji Bipolar Bears.

Ten znany wrocławski zespół wydał kilka miesięcy temu trzeci w swojej dyskografii album, zatytułowany, Aina Makua, którego w wersji na żywo można było posłuchać w niedzielę we wrocławskim klubie Gradient.

Klawiszowca Dwubiegunowych Misiów zapytaliśmy przede wszystkim o to, jak powstawało ich najnowsze dzieło.

Na koniec środowego spotkania w Muzycznym Wrocławiu autorskie podsumowanie roku 2013 według Agima Dżeljilji, znanego polskiego producenta i założyciela formacji Őszibarack.

Do usłyszenia!
Maciek Szabatowski

MUZYCZNY WROCŁAW
C&C BOOKINGS, DAS LOKAL, BIPOLAR BEARS, AGIM DŻELJILJI (OSZIBARACK)

emisja: środa, g. 18:00-20:00

 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
KoktajLOVE piątki z Radiem RAM
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter