Ram Cafe w Rynku (ZOBACZ)

Łukasz Basta | Utworzono: 03.08.2013, 09:04
A|A|A

Jako pierwsi, zupełnie przypadkowo (usłyszeli zapowiedź Piotra Bartysia) a tak się złożyło, że mieli występ w rynku i 7 i pół sekundy żeby wpaść i pochwalić się radosnymi wiadomościami od grupy Coffe Break.

Tomek i Monika. Nie byłbym sobą gdybym nie obwieścił światu o radosnej nowinie. Już wkrótce Coffe Break będzie formacją rodzinną.

Kolejni goście to Radek Bąk z Optimystic, który poetycko opowiadał o swojej kilkunasto miesięcznej przerwie od muzykowania oraz planach na przyszłość. Naszą kawę testowali również fani radia znad morza. Wrocławianie, którzy od lat słuchają nas on-line.

Będąc na wakacjach w stolicy Dolnego Śląska nie mogli odmówić sobie odwiedzin naszego wakacyjnego studia i radia przy którym się poznali.Damian Gołębiewski łowca muzycznych talentów opowiadał o opiece jaką otacza obiecujących, utalentowanych. Pani Halina i Pan Jarosław fani RAM z Psar przyjechali specjalnie zrobić sobie z nami zdjęcia . Przyznacie, że to bardzo sympatyczne. Na koniec, ubrane w koszulki z logo Optimystic Asia i Basia wręczyły Radkowi zaległy prezent urodzinowy.

Zegar, na pewno znajdzie swoje miejsce w salonie Państwa Bąków. Uradowani żywiołową reakcją przechodniów ale również tą w internecie. Na jednym z portali społecznościowych spłynęły na nas pozdrowienia z Polski i zagranicy. W imieniu gości serdecznie dziękujemy ! Takie chwile, kiedy jest okazja spojrzeć prosto w oczy naszym słuchaczom, uścisnąć dłoń, nieformalnie porozmawiać nie tylko o radiu. Przed nami kolejne piątkowe spotkania z RAM Cafe, na które już teraz serdecznie zapraszamy !

REKLAMA