Walentynki w Renomie z Radiem RAM

Radio RAM | Utworzono: 13.02.2013, 14:50
A|A|A

fot. Anna Skupień

W czwartek 14 lutego serce Radia RAM biło z kultowego miejsca wrocławskiego handlu, czyli z Renomy.

Podczas naszego spotkania gościliśmy znakomite postaci związane z Wrocławiem.

Tajniki związane z tzw. dress for succes, czyli co włożyć na siebie, żeby zrobić na nim/na niej piorunujące wrażenie, objawiał Andrzej Bancerowsky - stylista celebrytów, swego czasu przygotowujący gwiazdy do występu w programie telewizyjnym ,,Pytanie na Śniadanie''.

Tym razem Andrzej pomagał naszym słuchaczkom odnaleźć własny styl i trzeba przyznać, że licznie zgromadzone Słuchaczki były za to bardzo wdzięczne.

Do Renomy zawitał również mistrz kuchni Piotr Kwaśny, który obrazowo opowiadał o tym, jak trafić do ukochanej/ukochanego przez żołądek do serca.

Krzysztof Citak, znany wrocławski fotograf z pasją opowiadał o miłosnych sesjach zdjęciowych. Największymi gwiazdami byli jednak nasi słuchacze którzy otrzymali dziesiątki fantastycznych płyt przygotowanych przez Piotra Bartysia oraz zestawy kosmetyczne i słodkości od Renomy.

Podczas eventu przygotowaliśmy również Quiz zatytułowany ,,Więcej Miłości, więcej Wrocławia, więcej Radia RAM'', w którym częstowaliśmy arcytrudnymi pytaniami związanymi z miłością, potwierdzoną wiedzą do naszego wspaniałego miasta nad Odrą. Z zadania przepytywani wywiązali się perfekcyjnie.

Prawidłowe odpowiedzi premiowane były atrakcyjnymi nagrodami.

Crème de la crème naszego spotkania to zaproszenie zgromadzonych słuchaczy do naszego zaimprowizowanego radiowego studia i możliwość pozdrowień okraszonych doskonałą nutą. Tego przywileju dostąpili Krzysztof, który zrobił niespodziankę swojej ukochanej żonie Karolinie zamawiając Imany - You Will Never Know oraz Iwona i Bartosz, którzy marzyli o zamówieniu, na żywo numeru Jarle Bernhoft - The One.

Szczęśliwi zakochani opowiedzieli również o swoim spotkaniu z artystą podczas jego koncertu dla Radia RAM. Na backstagu wręczyli Jarle domek z piernika. I tak oto upłynął nam ten niezwykle sympatyczny dzień.

A na koniec życzę wszystkim słuchaczom dużo miłości, nie tylko od święta !

REKLAMA