Zdrowie to piękno. Mamy dowody!

Radio RAM | Utworzono: 08.09.2012, 14:12 | Zmodyfikowano: 22.09.2012, 18:32
A|A|A

fot. Anna Skupień

Jak wynika z badań, Polacy deklarują, że zdrowie jest na pierwszym miejscu w ich hierarchii wartości. Jednak w parze z tymi zapewnieniami nie idzie ani czas, ani uwaga, którą poświęcamy na dbanie o nasze zdrowie.

Radio RAM po raz kolejny zaprosiło Was na spotkanie w Strefie Stylu, podczas którego rozmawialiśmy o naszym zdrowiu. Zagraliśmy specjalny program z restauracji Hotelu Puro przy ul. Włodkowica 6.

Przekonaliśmy Was, że warto inwestować w profilaktykę, pokazaliśmy, że dbanie o zdrowie może być źródłem przyjemności i satysfakcji. Udowodniliśmy, że zdrowie to piękno.

Z naszymi Gośćmi i ekspertami rozmawialiśmymy o nowinkach z zakresu profilaktyki, o zdrowym stylu życia, który gwarantuje dobre samopoczucie, o znaczeniu wczesnej diagnostyki.

Stomatolog Radosław Jadach z Dental Salonu, opowiedział o urazach zębów u dzieci i młodzieży.

Specjalista ginekolog-położnik dr Krzysztof Żórawski z Kliniki InviMed poruszył tematykę męskiej niepłodności.

Specjalista radiodiagnostyki dr Dorota Trejtowicz z NZOZ Konsylium wyjaśniła tajniki diagnostyki obrazowej.

Specjalista chorób wewnętrznych dr Tomasz Szczepański z Centrum Medycznego Golden Care opowiedział o profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych i nowotworowych.

Specjalista laryngolog dr n.med. Aleksandra Skrzypek z Dolnośląskiego Centrum Laryngologii Medicus wyjaśniła wątpliwości dotyczące migdałków u dzieci i dorosłych.

Radio RAM - w dobrym tonie.

REKLAMA