Leżaki jak magnes

Anna Fluder | Utworzono: 29.08.2012, 00:18 | Zmodyfikowano: 29.08.2012, 14:00
A|A|A

Fot. Karol Czapski

Ale... nawet czas relaksu nie zwalnia nas z zatroskania o innych i dlatego tym razem w naszym studiu RAM Cafe poruszyliśmy temat niełatwy ale niezmiernie ważny.

Gościem specjalnym spotkania była prezes Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" Agnieszka Aleksandrowicz. Była okazja by usłyszeć o niezwykle ważnej i pomocnej działalności fundacji, o naszej hojności i wciąż niestety wielkich potrzebach, ale i o coraz bliższej relacji projektu "Przylądek Nadziei" i korowodzie, który 1 września zainauguruje odsłonięcie wielkiej skarbony na wrocławskim Rynku.

Bardzo dziękujemy też naszym słuchaczom za odwiedziny i serdeczność, usłyszeć ciepłe słowa prosto w oczy to prawdziwy miód na nasze serca  

Koncertowo też było ciekawie i przyjemnie dla ucha.. bo FreeWolni zagrali i się spodobali. Życzymy powodzenia i pozostaje nam dodać... do usłyszenia.

Z serca dziękuję za wszystkie te sierpniowe spotkania i ufam, że będą kolejne okazje do spotkań nie tylko facebook, ale też "face to face" - do miłegooo...

REKLAMA