Wtorkowa kawa z RAM Cafe

Wojciech Jakubowski | Utworzono: 14.08.2012, 21:00 | Zmodyfikowano: 16.08.2012, 08:52
A|A|A

A dyskutowaliśmy na przeróżne tematy - były wakacyjne wspomnienia, wrażenia i emocje jakich doświadczyliście podczas letnich festiwali i koncertów; rozmawialiśmy również o... sushi, które jedna z naszych słuchaczek miała okzaję próbować w samej Japonii, gdzie potrawa ta smakuje, jak się okazuje, zupełnie inaczej niż w pozostałych częściach świata. Mimo to nasza słuchaczka Grażyna z przyjemnością kosztuje sushi także poza krajem kwitnącej wiśni - teraz będzie mogła to uczynić dzięki nagrodzie zdobytej w Konkursie Absurdalnym.

W tę dyskusję na moment włączył sie również nasz gość - Adam Bałdych, który podczas licznych muzycznych podróży smakołyku z Japonii rodem miał okazje próbować w najodleglejszych zakątkach świata. Jednak juz na antenie znakomity, młody skrzypek jazzowy opowiadał o tym jak powstała jego ostatnia płyta, na której zagrała śmietanka skandynawskiego jazzu z Larsem Danielssonem na czele, zdradził jak się zdobywa kontrakt w renomowanej wytwórni płytowej, jaką jest niewątpliwie ACT Music, zdradził nam również swoje plany na przyszłość i powód z jakiego gości obecnie w okolicach Wrocławia.

Słuchacze Radia RAM mieli z kolei okazję powalczyć o album "Imaginary Room" z autografem artysty. To było kolejne niezapomniane popołudnie w RAM Cafe. Dziękujemy!

REKLAMA