RAM Café

Radio RAM | Utworzono: 31.07.2012, 12:21 | Zmodyfikowano: 01.09.2012, 21:43
A|A|A

Teraz to żaden problem ;-) Szukaj żółtych leżaków Radia RAM w samym sercu Wrocławia i podaruj sobie odrobinę odprężenia przy pysznej kawie i dobrej muzyce!

Zobacz relacje i zdjecia z Ram Cafe!

Znajdziesz nas codziennie od poniedziałku od godziny 15.00 do 20.00 w Starbucks Reserve przy ulicy Oławskiej 1.  Wasi ulubieni prezenterzy wraz z zaproszonymi Gośćmi czekają właśnie na Was! (Sprawdź, kogo i kiedy możesz spotkać)

Codzienny program na żywo. Spotkania z wyjątkowymi ludźmi. Ciekawe rozmowy, wymiany opinii, autografy, pamiątkowe zdjęcia. Do tego muzyka zawsze w dobrym tonie i smak kawy, który pobudza zmysły.

Weź udział w konkursie  "7 życzeń na Ram Cafe 7". Jesienią tego roku ukaże się już siódma część RAM CAFE.  Z okazji premiery płyty po raz pierwszy zapraszamy Ciebie, słuchaczu Radia RAM do współtworzenia serii.

Zwróciliśmy się do siedmiu wrocławskich artystów z prośbą, aby udostępnili nam swoje nagrania. Cztery z nich to utwory absolutnie premierowe, dwa pochodzą z najnowszych płyt zaproszonych przez nas do zabawy wykonawców, jedna piosenka ukazała się na CD... tylko w Brazylii

Spośród siedmiu utworów w sierpniu wybierzemy trzy, które trafia na naszą najnowszą kompilację. Jak wybieramy? Nie liczy się ilość SMS-ów, ale najciekawsza treść, uzasadniająca chęć umieszczenia konkretnego utworu na RAM CAFE 7.

Codziennie czekamy na Twoje SMS-y, codziennie autor SMS-a o treści, która nas zachwyci, otrzyma od nas płytę CD. Mamy dla Was m.in. albumy  Me Myself And I, Goldfrapp, Kimbry, Rumer, Quantica i Alice Russel, Natalii Lubrano i wiele innych.

Co tydzień wybierzemy jedną osobę, która otrzyma zestaw płyt RAM CAFE. 31 sierpnia finał zabawy i wybór 3 utworów, które znajdą się na płycie RAM CAFE 7.

Nagradzamy Słuchacza – autora  najbardziej oryginalnego i ciekawego uzasadnienia. Nagrodą główną to: leżak i poduszka Radia RAM, zestaw płyt Ram Cafe, zestaw filiżanek do kawy z logo Radia RAM) Radio RAM na wakacje w dobrym tonie.

Codziennie od  1 do 30 sierpnia czekamy na wasze zgłoszenia utworów na płytę Ram Cafe 7. Wyślij sms  na numer 72280 o treści: RAM 7 (koszt sms - 2,46 zł z VAT) i wskaż utwór, na który oddają swój głos wpisując nr, któremu jest. przyporządkowany.

Pamiętaj, aby krótko uzasadnić swoją decyzję.

1. Joanna Kwaśnik ft. Łukasz Lulek - Tell Me

Joannę Kwaśnik poznała cała Polska dopiero niedawno, kiedy z powodzeniem wystartowała w telewizyjnym show „X Factor”. My Asię znamy od dawna, przede wszystkim, jako wokalistkę The Crackers, ale nie unika ona nagrywania też z innymi artystami. TELL ME to efekt kolaboracji z Łukaszem Lulkiem, producentem i DJ-em, znanym zarówno z solowych dokonań („Night Moves”) jak i współpracy m.in. z Roszją, O.S.T.R.ym czy Skalpelem. „Tell Me” po raz pierwszy pojawia się na falach eteru właśnie w RADIU RAM.

2. Joăo de Sousa - Vida Tao Estranha

Portugalczyk mieszkający we Wrocławiu. Najpierw był projekt Pensao Listopad, gdzie pierwszy raz usłyszeliśmy jego niezwykły głos. Potem równocześnie szedł ścieżką delikatnego rocka, czego zwieńczeniem ubiegłoroczny debiutancki album „Joao”, jak i powrotem do ojczystych, muzycznych korzeni. Joao od dłuższego czasu można od czasu do czasu posłuchać we wrocławskich klubach występującego, jako Joao de Sousa & Fado Polaco klubach śpiewającego oczywiście fado, cały materiał został także nagrany na płytę, która ma ukazać się jesienią tego roku. My, jako pierwsi możemy posłuchać portugalskiego fado współtworzonego przez polskich muzyków.

3. Natalia Grosiak & Fez - I Lovim

Natalia Grosiak poznała Fez na warsztatach Red Bull Music Academy przed kilkoma laty. Dziewczyny rozjechały się po świecie, ale po jakimś czasie Brazylijka zaprosiła wokalistkę Mikromusic do zaśpiewania na jej płycie.

4. Marcelina - Znikam

Marcelina Stoszek najpierw pojawiła się na „RAM CAFE 2” jako wokalistka projektu Marija z piękną soul’ową balladą „There’s No One”.. W ubiegłym roku ukazała się jej ciepło przyjęta, debiutancka płyta „Marcelina”. Wokalistka coraz więcej koncertuje a krąg jej fanów wciąż się poszerza. Aktualnie pracuje nad swoim drugim albumem planowanym na wiosnę przyszłego roku. Znajdzie się na nim piosenka „Znikam”, która póki co tylko na antenie RADIA RAMJ

5. Oszibarack - On My Shoo

Oszibarack jesienią ubiegłego roku wydał swój trzeci album długogrający „40 Surfers Waiting For The Wave” – jak zwykle zaskakujący niezwykłymi rozwiązaniami kompozycyjnymi i aranżacyjnymi, muzyczną erudycją, dopieszczoną produkcją. Jego ozdobą jest kończąca całość ballada „On My Shoo”. Czy znajdzie się dla niej miejsce na „RAM CAFE 7”?

6. Sinusoidal - The Spare

Sinusoidal wyskoczył w ubiegłym roku przed wakacjami z świetną debiutancką EP-ką, jesień przyniosła jeszcze lepszy debiut długogrający „Out Of The Wall”. Nic dziwnego, że zaprosiliśmy ich na „Muzyczną Strefę Radia RAM”, gdzie z powodzeniem wystąpili. Utwór „The Spare” to kolejna premiera w naszym konkursie.

7. Mikromusic - Moje Mieszkanie (live)

Mikromusic to jeden z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce. Zgranie muzyków, ich umiejętności, liczne improwizacje – to maestria najwyższego stopnia. Doskonale to wszystko oddaje pochodzący z wydawnictwa „Mikromusic w Eterze” utwór „Jesień”.

31 sierpnia finał zabawy i wybór 3 utworów, które znajdą się na płycie RAM CAFE 7. Nagradzamy Słuchacza – autora  najbardziej oryginalnego i ciekawego uzasadnienia.

Nagrodą główną to: leżak i poduszka Radia RAM, zestaw płyt Ram Cafe, zestaw filiżanek do kawy z logo Radia RAM)

Radio RAM na wakacje w dobrym tonie.

Zapraszamy!

REKLAMA
Dźwięki