A | A | A

Poranek z Igorem Boxxem

Utworzono: 2012-02-24 15:09 , Zmodyfikowano: 2012-02-24 18:30
Igor Boxx (ex-Skalpel) będzie gościem sobotniego poranka w Radiu RAM. Nie zabraknie fragmentów najnowszego dzieła tego wrocławskiego artysty.

Od końca stycznia możemy cieszyć się nowymi kompozycjami Igora Pudło, występującego na co dzień pod pseudonimem Igor Boxx. Ponad rok temu Boxx, wieloletni muzyk znanego wrocławskiego duetu Skalpel, krążkiem "Breslau"rozpoczął karierę solową.

Jego najnowsze dzieło nawiązuje do tamtego wydawnictwa. "Last Party in Breslau" to zbiór zarówno remiksów z płyty "Breslau", jak i kilka kompozycji premierowych. Za odświeżone, zremiksowane wersje, odpowiadają m.in.: Agim Dżeljilji, Spaso czy Magierski. W kompozycjach premierowych - "Release Party", "Borscht", "Evorevo Party" - gościnnie pojawiają się z kolei tacy artyści jak: Basia Wrońska (Pustki), czy muzycy współtworzący z Igorem jego kolejny projekt - Evorevo.

O tym jak powstawało i przez kogo zostało docenione najnowsze "dziecko" Igora Boxxa porozmawiamy z jego autorem już w tę sobotę po godz. 10 w poranku Radia RAM.

Do wygrania będą także egzemplarze "Last Party in Breslau". Pytania Igorowi możecie zadawać drogą mailową: rambeat@prw.pl oraz pod numerem 71 339 90 10 podczas trwania audycji.


Zaprasza Maciek Szabatowski

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Piotr  Bartyś
RAM wieczorową porą
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter