Koncert Walentynkowy „Love Songs”

Radio RAM | Utworzono: 02.02.2012, 11:03 | Zmodyfikowano: 08.02.2012, 14:38
A|A|A

19 lutego (niedziela) Centrum Kultury Wrocław Zachód zaprasza na Koncert Walentynkowy „Love Songs”. W programie najpiękniejsze standardy jazzowe o tematyce miłosnej.

Magdalena Zawartko – wokal
Tomasz Wendt – saksofon tenorowy
Dominik Mąkosa – piano
Grzegorz Pisasecki – kontrabas
Wojtek Buliński – perkusja

Magdalena Zawartko jest studentką Akademii Muzycznej w klasie wokalistyki prof. Agaty Młynarskiej-Klonowskiej. Na co dzień koncertuje z zespołami Magdalena Zawartko Quintet, Sami Swoi oraz funkową grupą Cover Brass Band. Wokalistka jest założycielką i instruktorem śpiewu w Młodzieżowej Akademii Musicalowej. Do jej największych sukcesów artystycznych należy występ dla Dalajlamy w Hali Stulecia.
 
Magdalena Zawartko od trzech lat współtworzy razem z czteroma studentami wrocławskiej Akademii Muzycznej zespół Magdalena Zawartko Quintet. Muzycy mają na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień z festiwali oraz przeglądów jazzowych. Młodzi artyści współpracują z najlepszymi polskimi muzykami.

Love Songs to wyjątkowy Koncert Walentynkowy. Repertuar wypełniają standardy jazzowe o tematyce miłosnej. Podczas występu usłyszymy najbardziej popularne utwory takie jak „When I fall in love”, „My one and only love” czy „Jego portret”, a także aranżacje jazzowe idealnie wpasowujące się w klimat święta zakochanych.

Na uczestników Koncertu Walentynkowego czeka niespodzianka: każdy kupiony bilet bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród dla dwojga:
*podwójnej wejściówki na koncert Michała Bajora
*podwójnej wejściówki na wszystkie pokazy filmowe dla dorosłych organizowane w Centrum do końca czerwca 2012 r.
 *książek Tadeusza Różewicza z autografem autora.


Koncert Walentynkowy „Love Songs”
Magdalena Zwartko Quintet

Niedziela, 19.02.2012 r. godz:18.00
Bilety 20 zł
Centrum Kultury Wrocław Zachód
Ul. Chociebuska 4-6

www.ckwz.art.pl

Bilety do nabycia i rezerwacji w CKWZ:
pon-pt: 9:00 - 16:00 w sekretariacie (071 354-46-60, w. 77),
16:00 - 19:30 w kasie (071 354-46-60, w. 76)
oraz w niedziele na godzinę przed imprezami

   

REKLAMA