Urządzimy Was stylowo

Radio RAM | Utworzono: 20.05.2011, 18:58 | Zmodyfikowano: 03.06.2011, 10:56
A|A|A

Kolejny raz zagraliśmy dla Was w Strefie Stylu Radia RAM  z Centrum Wyposażenia Wnętrz Parku Handlowego Bielany.

Program poprowadziła uwielbiana przez Słuchaczy Monika Jaworska. Zaprosiliśmy naszych Słuchaczy oraz ekspertów do rozmowy o projektowaniu i urządzaniu domu i mieszkania.

Doradzli jak funkcjonalnie zaaranżować pokój wypoczynkowy i dziecięcy, czym się kierować w doborze mebli, dywanów, firan i jakie dobierać dodatki. Zajęliśmy się też nowinkami technologicznym  w tym Technologiami przewodowymi i bezprzewodowymi ich zaletami i wadami oraz wpływem na wystrój mieszkania i domu. Powiedzieliśmy jak zaplanować kącik telewizyjny pod kątem technologi 3D oraz kontrolera ruchu move.

Zaproszeni przez nas Goście i Eksperci odpowiadali na Państwa pytania, podpowiadali, jak zaaranżować przestrzeń i udzielali porad architektonicznych i dekoratorskich.

Do rozmowy o stylowych wnętrzach zaprosiliśmy firmy z Centrum Wyposażenia  Wnętrz Parku Handlowego Bielany.

Na pyszny popołudniowy poczęstunek zaprosiły Delikatesy Alma.

GODZINA 15:00

 

Salon Mebli Bizzarto
Ekspert: Michalina Mendelewska
Temat: Mówić będzie o tym jak funkcjonalnie zaaranżować wnętrze, jakie są trendy, jeśli chodzi o takie właśnie urządzanie - zarówno ze strony Klientów, jak i lansowane na świecie; jakie pomysły na funkcjonalne rozwiązania mają producenci mebli tapicerowanych.

GODZINA 15:30

 

Firma MebelRust
Ekspert: Iwona Zupanczyk
Temat: Ergonomia pracy w kuchni. Optymalne wykorzystanie przestrzeni w meblach i na blacie

GODZINA 16:00

 

Salon Sony Centre
Ekspert: Łukasz Krzywański
Temat: Nowe wzornictwo monolityczne, klasyczne . Połączenie i dobieranie sprzętu pod względem funkcjonalności i designe. Dlaczego przed wykończeniem mieszkania/domu warto zajść do salonu i porozmawiać ze specjalistą/expertem. Technologie przewodowe i bezprzewodowe ich zalety i wady oraz wpływ na wystrój mieszkania/domu. Planowanie kącika telewizyjnego pod kątem technologii 3D oraz kontrolera ruchu move.

GODZINA 16:30

 

Salon Arte Wykładziny Dywany
Ekspert: Piotr Łukaszczykiewicz
Temat: Nowoczesne trendy. Jak dobrać dywan do wnętrza. Czym się kierować w doborze.

GODZINA 17:00

 

Salon podłóg i drzwi Bel-Pol
Ekspert: Piotr Dawidziak
Temat: Drzwi trendy modowe, tendencje, materiały, z jakich są wykonane nowości w produktach drzwiowych, różnorodna funkcjonalność.

GODZINA 17:30

 

Sklep Eurofirany
Ekspert: Minika Dędek
Temat: O usłudze doradcy, który odwiedzając klienta w jego domu może być pomocny w doborze odpowiednich zasłon, firan, rolet mając na uwadze wystrój wnętrza klienta i jego wymagania. Konfrontacja oczekiwań klienta do możliwości wnętrza. Doradca zrobi wymiar okna i zaprojektuje jego wystrój.

 
REKLAMA