Kolejna Muzyczna Strefa Radia RAM

Radio RAM | Utworzono: 16.11.2007, 14:03 | Zmodyfikowano: 26.03.2009, 14:29
A|A|A

Jojo Effect na scenie

W skład Jojo Effect wchodzą: Anne Schnell (wokal), Dirk Patzold (perkusja), Steffen Zunkeler (bas), Markus Jung (fortepian), Manfred Koller (gitara) i Franz Mense (keyboard, saksofon). Jojo Effect od czasu wydania albumu „Not with me” jesienią 2006 roku, otrzymuje wiele propozycji występów na żywo. W Polsce artyści pojawią się po raz pierwszy! Album „Not with me” zdobył serca słuchaczy wielu stacji radiowych. Był albumem miesiąca w RADIO WDR 5 oraz RADIO Frei, albumem tygodnia w RADIO MONTE CARLO, znalazł się również wśród 10 najlepiej sprzedających się tytułów w jednej z sieci sklepów muzycznych w Niemczech w roku 2006. Muzyka Jojo Effect to ambitny pop z elementami jazzu, Latino i elektronicznych brzmień, co w połączeniu z nietuzinkowymi i pełnymi ironii tekstami Anne Schnell tworzy doskonałą mieszankę do tańca.

Me Myself And I to wokaliści, którzy prawie całą muzykę realizują na żywo głosem. Ich utwory to świeża mieszanka jazzu, hip-hopu, etno, bluesa, reggae i klasyki. Zespół tworzą Magdalena Pasierska - głos, Zgas - beatbox, Michał Majeran - głos, efekty. W trakcie koncertu Me Myself And I planuje zaskoczyć nas materiałem niespodzianką.

Radio RAM również szykuje atrakcje dla wiernych fanów Muzycznej Strefy. O szczegółach przeczytacie już wkrótce na naszych stronach internetowych.

Muzyczna Strefa Radia RAM - 26 listopada, o godz. 19.00, w Teatrze Polskim, ul G. Zapolskiej 3, Wrocław. Bilety w cenie 40 i 35 złotych już w sprzedaży. Można je kupić w kasach Teatru Polskiego (ul. G. Zapolskiej i ul. Świdnicka - mała scena) oraz w kasie nr 22 na Dworcu Głównym.

REKLAMA