Zdrowe śniadanie RAM - królowa mód

Radio RAM | Utworzono: 07.09.2010, 15:20 | Zmodyfikowano: 10.09.2010, 14:38
A|A|A

Fot. Marek Zoellner

Wśród wszystkich mód, które panują jedna jest nieprzemijająca - moda na zdrowy tryb życia. Modne jest bieganie, jazda na rowerach, rolki, fitness itd. Przy tych wszystkich formach aktywności czasami zapominamy o rzeczach prozaicznych. Za mało uwagi poświęcamy śniadaniu. Często - o zgrozo - w ogóle go nie jemy. Nasz rytm posiłkowy dnia orbituje wokół obiadu.

Dziś w Strefie Stylu Ram zabieramy Was na zdrowe śniadanie. Pokażemy, że nie musi być ono monotonne. Śniadanie to nie tylko płatki z mlekiem i jajecznica. Pierwszy posiłek dnia nie musi być też przygotowywany w pocie czoła. Specjaliści mówią, że właściwie dobrana dieta (w tym dieta śniadaniowa) już po miesiącu przynosi efekty. Dla przykładu zmienia się cera oraz poprawiają możliwości motoryczne.

Każdego dnia słuchacze Radia RAM mogą wygrać wyjątkowe zaproszenia na zdrowe śniadanie, które organizujemy w piątek (10 września) w Restauracji Novocaina. Radiowy program specjalny z wrocławskiego Rynku rozpoczynamy o 9:00.

Naszymi gośćmi będą między innymi dietetyk, kucharz, trener fitness, męski stylista, kosmetyczka i stomatolog. W piątek w Strefie Stylu RAM mówimy o królowej wszystkich mód - program specjalny o zdrowiu i pięknie.

Zdrowe śniadanie W Strefie Stylu RAM

Piątek 10 września 2010 od godziny 9:00

Wrocławski Rynek, Restauracja Novocaina

Program specjalny Radio RAM 89,8 FM

REKLAMA

To może Cię zainteresować