Kamienice: Na Biskupinie, z widokiem na ogród - odc. 34 [POSŁUCHAJ]

Joanna Mielewczyk, MJ | Utworzono: 08.11.2018, 22:53 | Zmodyfikowano: 08.11.2018, 22:53
A|A|A

fot. Joanna Mielewczyk


Pierwszy raz na Biskupinie się pojawię.

I nie kamienica to będzie, a piękny dom. Z windą w środku. Taką, która z kuchni w piwnicy posiłki transportowała na parter. W tej opowieści pojawią się poprzedni właściciele, lecz przede wszystkim będzie o powojennym Wrocławiu widzianym oczami studentki medycyny, a dziś lekarki. Gościć mnie będzie niezwykła pani Daniela Bacia-Nowosad. Pełna dobrej energii.

Zapraszam do posłuchania:
Audycje z cyklu "Kamienice", które od stycznia pojawiają się na antenie Radia RAM, mają swój książkowy ciąg dalszy. Pod koniec listopada ukaże się książka pełna opowieści o mieszkańcach wrocławskich domów. RAM jest jej jedynym medialnym patronem - "Kamienice. Opowieści mieszkańców wrocławskich domów".A ja już dziś zapraszam na spotkania i warsztaty, podczas których rozmawiać będziemy o Wrocławiu, jego powojennych losach i miłości do miasta, która na początku nie była wcale oczywista.

Po pierwsze - zapraszam w sobotę, 24 listopada, o godzinie 18:00 na spotkanie z profesorem Krzysztofem Ruchniewiczem, znakomitym historykiem. Będę o miłość trudną wypytywać. W Barbarze, przy Świdnickiej 8b.
Po drugie - zapraszam na warsztaty. Podpowiem, jak nagrywać, jak pytać, słowem: jak zbierać rodzinne historie. I ocalać je. 27.11, we wtorek, również o 18:00, w Infopunkcie, przy Łokietka 5.
I po trzecie - ale to jeszcze sekret - na kolejną sobotę (1.12) proszę sobie również nic nie planować. Będę miała wieczorną propozycję. W okolicach Wrocławskich Targów Dobrych Książek ;)

Wszędzie pojawię się z książką "Kamienice. Opowieści mieszkańców wrocławskich domów", którą już teraz można w przedsprzedaży zamówić na stronie: www.joannamielewczyk.pl
Do zobaczenia
Joanna Mielewczyk

REKLAMA

To może Cię zainteresować