GEORGE EZRA - nieważne...

Radio RAM i na podstawie materiałów wydawcy | Utworzono: 20.06.2017, 10:08 | Zmodyfikowano: 20.06.2017, 10:08
A|A|A

George Ezra - jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów ostatniej dekady - wraca z nową muzyką! Autor takich pop-alternatywnych hitów jak 'Budapest' czy 'Blame It On Me' zaprezentował właśnie klip do nowej kompozycji 'Don't Matter Now' i są to pierwsze nowe dźwięki od czasu płyty Wanted On Voyage z 2014 roku.

Video nagrane zostało w technikolorze w Barcelonie. Razem z George'm występuje pies Mary.

„Napisałem 'Don't Matter Now' żeby przypominać samemu sobie, że czasami trzeba odciąć się od całego świata" mówi Ezra. -To jedna z pierwszych piosenek napisanych po wydaniu "Wanted On Voyage", jeszcze z 2015 roku. Wszystko, co działo się wokół mnie może wtedy, teraz może wydawać się trywialne, ale słowa utworu nabrały większego znaczenia z czasem. Okazało się, że nie tylko ja miewam lęki, odczuwam niepokój, nie tylko ja nie rozumiem nieraz, co się dzieje wokół mnie."

Warto przypomnieć, że debiutancka płyta George'a Ezry 'Wanted On Voyage' była jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii zarówno 2014, jak i 2015 roku (!) spędzając na listach sprzedaży dokładnie 122 tygodnie. W niewiele ponad 18 miesięcy z zupełnie nieznanego artysty ówczesny 21-latek stał się głosem swojej generacji, zdobywając uznanie zarówno u krytyków (4 nominacje do BRIT Awards, nagroda BBC Music Awards i Ivor Novello Award), jak i publiczności (album w TOP 10 w 10 krajach, wyprzedane trasy koncertowe).

Już za kilkanaście dni, 1 lipca, artysta po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach Open'er Festival. Druga płyta George'a Ezry planowana jest na jesień b.r.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować