Ram cafe na pożegnanie

Radio RAM | Utworzono: 31.08.2012, 22:55 | Zmodyfikowano: 01.09.2012, 21:42
A|A|A

Fot. Karol Czapski

I dziś ogłosiliśmy wyniki sierpniowego konkursu "7 życzeń na RAM na RAM CAFE 7". Jeśli ktoś często zaglądał tutaj, na naszą stronę internetową, i czytał komentarze dotyczące proponowanych utworów zapewne nie był zaskoczony, bo podobnie rozkładały się sympatie w nadchodzących do nas SMS-ach: na "RAM CAFE 7" znajdą się piosenki Marceliny, Joao de Sousy i Oszibaracka.

Premiera naszej nowej kompilacji 6 listopada.

Marcela na wakacjach za granicą, Joao też za granicą, w rodzimej Portugalii, zatem podsumowanie akcji dokonaliśmy z Agimem Dżelilim, liderem Oszibaracka.

Sporo rozmawialiśmy o Wrocławiu, o naszym środowisku muzycznym, u ust Agima padło też wiele miłych słów o Radiu RAM, za które raz jeszcze piękne dzięki:)!

Piątek to niezwykle ważny dzień na kulturalnej mapie Wrocławia - w naszym mieście wystartowało największe kino studyjne w Europie - Helios Nowe Horyzonty. O historii tego projektu, zmianach wewnątrz multipleksu, dzisiejszym otwarciu oraz planach na przyszłość rozmawialiśmy z koordynatorem programowym Nowych Horyzontów, Joanną Żak. Oczywiście - trzymamy kciuki za sukces, Radio RAM obiecuje Wam wsparcie

Jak to się jeszcze nie zdarzyło - RAM-we leżaki zapłakane deszczem.
Wydawało by się, iż jesień na dobre zawitała do Wrocławia, a to tylko mała przerwa przed kolejnymi, tyle że już wrześniowymi, słonecznymi dniami.  

Słuchacze przychodzący dziś do Starbucks Reserved namawiali na na kolejne takie dłuższe wyjście z programem poza studio. Może w następne wakacje, a może jeszcze wcześniej.

Do zobaczenia wkrótce, do usłyszenia już... w sobotni poranek:)!!!

Zobacz zdjęcia.

REKLAMA