Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? (Zobacz)

Radio RAM | Utworzono: 26.07.2008, 17:29 | Zmodyfikowano: 30.07.2008, 12:58
A|A|A

(Fot. Wikipedia / Adam Dziura)

Badania na Ślęży mają uwiarygodnić przepowiednię pewnej wrocławianki, która twierdzi, że wie, jak uchronić świat przed zagładą w 2012 r. Kluczem do zagadki ma być Wielka Piramida w Gizie.


Szczegóły tej niezwykłej operacji ze Ślężą w tle podaje internetowa strona "Projektu Cheopsa". Czytamy tam m.in.:

"Celem "Projektu Cheopsa" jest doprowadzenie do badań archeologicznych na terenie Egiptu i odkopanie dwóch niezwykle ważnych obiektów:

Wielkiego Labiryntu opisanego przez Herodota, oraz grobowca faraona Cheopsa.

Informacje o lokalizacji obu obiektów są przekazywane przez mieszkankę Wrocławia, panią Lucynę Łobos, od maja 2001 roku. Głównym sposobem przekazu jest hipnotyczna regresja wieku".

Ale dlaczego akurat podwrocławska Ślęża ma uwiarygodnić te rewelacje? Bo Łobos ujawniła również parę informacji na temat tej góry. Twórcy "Projektu Cheops" sugerują, że właśnie gdzieś na Ślęży (a raczej wewnątrz niej) może być przechowywany Święty Graal.

Lucyna Łobos uparcie twierdziła, że Ślęża kryje w sobie fragmenty budowli tak starych, że nawet archeologom nie udało się jeszcze do nich dotrzeć. Posłuchaj (wszystkie nagrania pochodzą z audycji Radia RAM z cyklu "Horyzonty wiedzy" - z radiestetką rozmawia m.in. Janusz Zagórski, znawca zjawisk paranormalnych):

Łobos przeniosła nas w tajemnicze wnętrze Ślęży i znajdujemy się w lochach:

Dlaczego Łobos wybrała właśnie Ślężę?

Zobacz zdjęcia z wykopalisk na Ślęży (z multimedialnego archiwum Janusza Zagórskiego):

Czy to możliwe, że Ślęża kryje złoto?

Poszukiwania wokół piramid w Gizie były testem przed dalszymi odkryciami w Hawarze:

(Zdjęcie przy tekście pochodzi z Wikipedii. Autorem jest Adam Dziura. Objęte jest licencją GNU-FDL oraz Creative Commons Attribution ShareAlike, wersje 2.5, 2.0 i 1.0).

REKLAMA
Dźwięki
Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? Wrocławska radiestetka Lucyna Łobos uparcie twierdziła, że góra Ślęża kryje w sobie fragmenty budowli tak starych, że nawet archeologom nie udało się jeszcze do nich dotrzeć. Fragment audycji Radia RAM
Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? Wrocławska radiestetka Lucyna Łobos przeniosła nas w tajemnicze wnętrze Ślęży i znajdujemy się w lochach. Fragment audycji Radia RAM z cyklu "Horyzonty wiedzy".
Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? Dr Adam Szynkiewicz z Uniwersytetu Wrocławskiego wyjaśnia co, w miejscu wskazanym przez wrocławską radiestetkę wykazały georadarowe badania. Fragment audycji Radia RAM z cyklu "Horyzonty wiedzy".
Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? Czy to możliwe, że ta podwrocławska góra kryje złoto? Fragment audycji Radia RAM z cyklu "Horyzonty wiedzy".
Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? Dla radiestetki Lucyny Łobos ta góra była pewnego rodzaju testem, przed odkryciami, których dokonała na świecie. Dlaczego wybrała właśnie Ślężę? Fragment audycji Radia RAM z cyklu "Horyzonty wiedzy".
Wykopaliska na Ślęży szansą na uratowanie ludzkości? Poszukiwania wokół piramid w Gizie były testem przed dalszymi odkryciami w Hawarze. Fragment audycji Radia RAM z cyklu "Horyzonty wiedzy".
To może Cię zainteresować