A | A | A

Strefa Stylu Radia RAM o postanowieniach noworocznych

Radio RAM
Utworzono: 2017-01-24 16:05 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Po wysłuchaniu cennych wskazówek naszych gości, łatwiej przyjdzie nam wytrwać w noworocznych postanowieniach. A nawet się z niektórymi zmierzyć.
fot. Anna Mikołajczyk (Radio RAM)

Postanowienia noworoczne to temat znany każdemu kto choć raz z początkiem nowego roku szukał odmiany w swoim życiu. Nie zawsze udaje się je zrealizować, ale z drobną pomocą wszystko może pójść dokładnie według planu. Tej pomocy udzielili eksperci zaproszeni przez nas do Strefy Stylu Radia RAM, z którymi spotkaliśmy się w piątek 27 stycznia w restauracji Menu Motto.

Dr Jolanta Markuszewska-Żelbromska z Wrocławskiego Centrum Okulistycznego podpowiedziała, jak najlepiej zadbać o oczy, Agnieszka Polarczyk-Białek z EXECA Executive Coaching Academy poradziła, jak wspomóc rozwój osobisty i zawodowy, eksperci z Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laserowej Uroda opowiedzieli o sposobach pielęgnowania pięknej sylwetki, a Iwona Stanek z Holmes Palace zachęcała do aktywnego trybu życia.

Program zagraliśmy z Menu Motto - restauracji Beaty Śniechowskiej zwyciężczyni II edycji Master Chefa, Wrocław, ul. Hubska 54. ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter