A | A | A

Strefa Stylu Radia RAM o postanowieniach noworocznych

Radio RAM
Utworzono: 2017-01-24 16:05 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Po wysłuchaniu cennych wskazówek naszych gości, łatwiej przyjdzie nam wytrwać w noworocznych postanowieniach. A nawet się z niektórymi zmierzyć.
fot. Anna Mikołajczyk (Radio RAM)

Postanowienia noworoczne to temat znany każdemu kto choć raz z początkiem nowego roku szukał odmiany w swoim życiu. Nie zawsze udaje się je zrealizować, ale z drobną pomocą wszystko może pójść dokładnie według planu. Tej pomocy udzielili eksperci zaproszeni przez nas do Strefy Stylu Radia RAM, z którymi spotkaliśmy się w piątek 27 stycznia w restauracji Menu Motto.

Dr Jolanta Markuszewska-Żelbromska z Wrocławskiego Centrum Okulistycznego podpowiedziała, jak najlepiej zadbać o oczy, Agnieszka Polarczyk-Białek z EXECA Executive Coaching Academy poradziła, jak wspomóc rozwój osobisty i zawodowy, eksperci z Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laserowej Uroda opowiedzieli o sposobach pielęgnowania pięknej sylwetki, a Iwona Stanek z Holmes Palace zachęcała do aktywnego trybu życia.

Program zagraliśmy z Menu Motto - restauracji Beaty Śniechowskiej zwyciężczyni II edycji Master Chefa, Wrocław, ul. Hubska 54. ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Bartosz Synowiec
Dzieje się we Wrocławiu / konkurs absurdalny: francuski urzędnik, na północ od niemiec, machania ogonem:
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter