A | A | A

Radio króluje w smartfonach

Radio RAM
Utworzono: 2012-12-02 06:13 , Zmodyfikowano: 2014-06-10 16:41
Radio RAM udostępnia swoją aplikacje na wszystkie najważniejsze systemy smartfonów.

Stacji można słuchać w wersji internetowej na iPhonach, iPadach, telefonach z Androidem, Samsungach i Nokiach. Jest to pierwszy, tak pełny, zestaw aplikacji wśród rozgłośni radiowych w Polsce.

Darmowe aplikacje można pobierać z oficjalnych serwisów każdego z systemów. Po wpisaniu w telefonie nazwy stacji użytkownik otrzymuje program, który przede wszystkim dostarcza aktualnie nadawany program radiowy.

W przygotowywanym przez Radio RAM systemie pojawia się też serwis najważniejszych informacji z Wrocławia. W osobnych zakładkach umieszczane są doniesienia z dróg w mieście oraz aktualna prognoza pogody.

Aplikacje dla smartfonów wzbogacone zostały też o tematyczne serwisy podcastów. Można tam znaleźć między innym cykl Anny Fluder "Sobotnia kawa", czy zestaw wywiadów muzycznych.

Użytkownicy smartfonów mogą też podglądać studio Radia RAM dzięki nadawanemu na żywo obrazowi z umieszczonej tam kamery. Standardowo aplikacja ułatwia kontakt z prezenterami stacji.

ŚCIĄGNIJ NASZE APLIKACJE!

- iPad

- iPhone

- Android

- Nokia (Symbian)

- Windows Phone

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (13)
~gosia(94.220.xxx.xxx) 2014-10-09 07:24:35
Witam! Z aplikacją dla androida mam problem.. kolejny raz próbuje i bez sukcesu... Co robić...?
~Stanisław(92.113.xxx.xxx) 2014-08-25 07:53:16
Czy aplikacja na iPhone nie gra u wszystkich, czy tylko u mnie?
~wp_user(188.121.xxx.xxx) 2014-06-30 12:57:22
dokładam się do prośby o app na Windows Phone :)
~Blazej(2.27.xxx.xxx) 2014-06-03 02:02:10
Zamowcie wreszcie aplikacje na Windows Phone. Jest na stare Nokie, ale nie ma na wszystkie popularne Lumie. To juz spory kawalek polskiego rynku, no i za granica moznaby sluchac Piotra Bartysia...
~:W:(87.206.xxx.xxx) 2014-03-19 17:09:33
W wersji dla systemu Android, gdy aplikacja uruchamiana jest na tablecie o proporcjach ekranu 16:9, następuje automatyczna rotacja obrazu. W rezultacie użytkownik zmuszony jest do zmiany pozycji, w której trzyma tablet tak by swobodnie korzystać z aplikacji (alternatywnie obrócić głowę o 90 stopni w lewo). Jest to bolączka wielu aplikacji z Google Play nie przystosowanych do tabletów "wide screen". Myślę, że warto zwrócić na to uwagę developerów ponieważ to aplikacja powinna dostosowywać się do użytkownika a nie odwrotnie.
~rudy(86.9.xxx.xxx) 2014-02-01 15:43:00
czekamy na windows
~cyprian(89.70.xxx.xxx) 2013-12-28 13:39:35
Świetna sprawa te aplikacje. Dzięki aplikacji słucham Was każdego ranka. Genialne radio. Jednak reklamy poranne czasem przytłaczają i po prostu wyłączam stację. Lepsza cisza. Poza tym uwielbiam z Wami wstawać, słuchać weekendami, popołudniami. O aplikacji. Używam Androida. 1. Aplikacja po wyłączeniu pozostaje w listwie notyfikacji i nie można jej usunąć. Jest to możliwe dopiero poprzez Settings->Apps->Force Stop. Powoduje niepotrzebne zużycie baterii. Jeśli chcę zamknąć aplikację to mam na myśli jej zamknięcie:) 2. Aplikacja gdy pracuje w tle czasem zrywa połączenie i nie chce się ponownie połączyć. Jedynie sygnalizuje ikoną, że próbuje. Ponowne włączenie aplikacji nie poprawia sytuacji. Dopiero ponowne włączenie telefonu. Aplikacja Radia RAM i AOA Service to moje jedyne niestabilne aplikacje w telefonie. Do tego muszą działać razem. AOA Service przekazuje audio do AirPlay, a tym audio jest Radio RAM. Może da się coś z tym zrobić. Zwłaszcza z pkt. 2 ponieważ dokucza. Pozdrawiam.
~Fan radia RAM(188.122.xxx.xxx) 2013-11-11 11:23:03
Właściciele BLACKBERRY też się nie pogniewają za aplikację :)
~pgx(83.29.xxx.xxx) 2013-09-15 23:40:01
ciągle nie ma Windows Phone :(
~sluchacz(188.121.xxx.xxx) 2013-09-03 15:05:55
dopisuję się do prośby o aplikację na Windows Phone 8. brak mi :)
~meloMan(87.99.xxx.xxx) 2013-04-03 17:55:18
No i nikt mi nie powiedział, że w nowych telefonach nie ma już zwykłego radia :/ BŁAGAM o jakąś aplikacje na Windows Phone 8 bo inaczej zwariuje (i dodam że na wszystkie konkurencyjne stacje radiowe już takowe stworzono.. :)
~~bblover(178.216.xxx.xxx) 2013-01-05 17:34:11
a gdzie blackberry? podpisuję sie pod powyższym!
~Nick(46.113.xxx.xxx) 2012-12-31 22:54:38
a gdzie Windows Phone. Tego mi do szczęścia brakuje! ;-)