Strefa Stylu Radia RAM dla zdrowia

Radio RAM | Utworzono: 20.04.2015, 15:25
A|A|A

fot. Justyna Chybalska

Radio RAM po raz kolejny zaprosiło na spotkanie w Strefie Stylu, podczas którego rozmawialiśmy o naszym zdrowiu. Przekonywaliśmy, że warto postawić na profilaktykę. Pokazaliśmy, że dbanie o zdrowie może być źródłem przyjemności i satysfakcji. Udowadnialiśmy, że zdrowie to piękno.

W piątek, 24 kwietnia, od godz. 10, zagraliśmy specjalny program z Restauracji CzaryMary znajdującej się w budynku Silver Tower Center przy ul. Pl. Konstytucji 3 Maja nr 3. Z naszymi gośćmi i ekspertami rozmawialiśmy o nowinkach z zakresu profilaktyki, o zdrowym stylu życia, który gwarantuje dobre samopoczucie, o znaczeniu wczesnej diagnostyki.

Łukasz Wojszwiłło, lekarz stomatolog oraz właściciel CentrumStomatologii Rodzinnej Dental Corner, przekonywał, że utrata zęba to nie koniec świata. Nowoczesne implanty dopasowują się idealnie do pozostałego uzębienia.

Dr Monika Lelonkiewicz, właścicielka Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii Uroda oraz Akademii Wizerunku przestrzega przed usuwaniem przebarwień w okresie poprzedzającym wakacje. Zachęca jednak do profilaktycznych badań znamion,zanim wybierzemy się na plażę.

Marzena Wierzęc i Marta Ogrodnik, współwłaścicielki Anti Aging Clinic zauważa, że piękno i młodość
można zachować posiadając  różnorodne pasje. Filozofia anti aging to również szeroko zakrojona profilaktyka zdrowotna.

Dr Dorota Trejtowicz, specjalista diagnostyki obrazowej z LUX MED Diagnostyka – pracownia tomografiikomputerowej i rezonansu magnetycznego radzi, żeby nie bagatelizować bolących pleców.A na siedzący, biurowy tryb życia poleca włączenie jego aktywnego trybu.

 
REKLAMA
To może Cię zainteresować