• Czwartek 09 lutego 2012 r.

Wiadomości

Dni Otwartych Drzwi w KOGENERACJI S.A.

Fot. materiały prasowe

Wrocławski producent ciepła i energii elektrycznej zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic do zwiedzenia wrocławskich elektrociepłowni podczas XV jubileuszowej edycji Dni Otwartych Drzwi w KOGENERACJI S.A.

Jest to jedyna okazja w roku, aby zwiedzić najbardziej energetyczne miejsca w stolicy Dolnego Śląska. Wśród atrakcji przewidziane jest zwiedzanie obu zakładów z przewodnikiem, podróż po wrocławskiej elektrociepłowni Energetycznym Expressem, prezentacja pojazdów elektrycznych firm Vectrix i Re-Volt, zabawy i konkursy dla najmłodszych związane z energią, zwiedzanie „Salonu Ciepła” oraz pokazy strażackie jedynej we Wrocławiu zakładowej straży pożarnej.

W Elektrociepłowni Wrocław odbędzie się kiermasz książki z dawnej biblioteki technicznej KOGENERACJI S.A. Miłośnicy techniki i nie tylko znajdą tam prawdziwe rarytasy, które będzie można nabyć za przysłowiową złotówkę.

Elektrociepłownia Wrocław znajduje się przy ulicy Łowieckiej 24, natomiast Elektrociepłownia znajduje się w Siechnicach przy ulicy Fabrycznej 22. Bramy obu zakładów będą otwarte w sobotę od 10:00 do 14:00.

Oceń

  • Current.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Średnia ocena: 3.56 Ilość głosów: 9

  • 0
  • Radio Wrocław
  • 10.06.2010 9:40

multimedia

Zdjęcia

Radio Wrocław on Facebook

Poleć znajomemu

*Pola obowiązkowe

Teraz na antenie

Skomentuj artykuł

*Pola obowiązkowe

komentarze

Radio RAM nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Radio RAM zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy niezgodnych z netykietą.

Brak komentarzy do tego artykułu

Polecamy

Newsletter