Mamy dla Was bilety do teatru!

Radio RAM | Utworzono: 29.10.2007, 10:40 | Zmodyfikowano: 20.11.2007, 13:00
A|A|A

A oto szczegółowe informacje o spektaklach:

TEATR MUZYCZNY CAPITOL
TYTUŁ: "Goło i wesoło" - spektakl
TERMIN: 11.11.
GODZ: 16:00
BILETY: 1 podwójny

Zainteresowanych wygraniem biletu prosimy o wysyłanie SMSów pod nr 7160. W treści wpisujemy RAM WWW CAPITOL oraz swoje imię i nazwisko.

Koszt SMSa to 1,22 zł z VAT.

Stephen Sinclair & Anthony McCarten
„GOŁO I WESOŁO"

Przekład: Lou Rising

Opis postaci:

Bugi – /Tomasz Sapryk/ 36 lat, były rockmen, dzisiaj przykładny ojciec i mąż, gra na gitarze, najbliższy przyjaciel Żmudy, z którym kiedyś dużo „dymił" na koncertach.

Góra – /Mirosław Zbrojewicz/ 38 lat, wysoki, dobrze zbudowany, spokojny, opanowany, lubiany przez wszystkich, praktykujący katolik, mieszka z mamą.

Gustaw – /Radosław Pazura/ 37 lat, przystojny, elokwentny, najbardziej inteligentny z całej ekipy, oprócz nich nie ma przyjaciół, bardzo samotny, ukryty gej, dobrze się czuje w damskich ciuszkach

Kierownik – /Paweł Królikowski/ 39 lat, widoczna nadwaga, cały czas gada przez komórkę, sprawia wrażenie dobrodusznego cwaniaka, który wie czego chce i za wszelką cenę próbuje to osiągnąć.

Norbert – /Andrzej Andrzejewski/ 32 lata, nieśmiały, szczególnie w kontaktach z kobietami, gdy się zdenerwuje zaczyna się zacinać, zawsze zgadza się ze zdaniem większości.

Żmuda - /Henryk Gołębiewski/ 45 lat, najstarszy z całej ekipy, agresywny, hałaśliwy, zawsze szukający zaczepki, zapalony kibic, chodzi w koszulce Widzewa.

Wanda – /Dorota Deląg/ 32 lata, atrakcyjna, zgrabna, była tancerka, chodzi w trykocie lub opiętych spodniach, wiadomo dlaczego.

Bernard – /Jacek Lenartowicz/ 38 lat, prosty, małomiasteczkowy biznesmen w znoszonym garniturze, pod krzykliwym krawatem, właściciel jedynego w mieście klubu o wiele mówiącej nazwie „Eden".

O czym opowiada spektakl?

Teatralna wersja "Goło i wesoło", podobnie jak w filmie "Full Monty" /Oskar 1997/, opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez kasy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów. I tutaj podobieństwa się kończą. W naszym przedstawieniu akcja dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim, a bohaterowie, to nasi potencjalni sąsiedzi i znajomi.

Najpierw oglądamy jak w magazynie tomaszowscy bezrobotni próbują rozbierać się /w sensie występować/ w swoim gronie, potem oglądamy przesłuchanie w klubie "Eden" /przerobione na knajpę, jedyne kino w Tomaszowie/, przed Bernardem, właścicielem klubu. Wypada ono fatalnie. Następny jest występ przed tomaszowską publicznością, który wypada jeszcze gorzej. "Kierownik" naszych striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby ich podszkoliła. Jesteśmy świadkami komicznych prób "baletowych", na których Wanda uczy ich podstaw profesjonalnego striptizu. Przedstawienie kończy spektakularny finał, oglądamy "Napalonych Nosorożców", którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia. A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie "Ile dzisiaj zdejmą z siebie?!"...

REKLAMA

To może Cię zainteresować