I FESTIWAL MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII MUSICALOWEJ

Radio RAM, GN | Utworzono: 29.06.2022, 13:31 | Zmodyfikowano: 29.06.2022, 13:31
A|A|A

fot. mat. prasowe

MAM to warsztaty musicalowe dla każdego: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Młodzieżowej Akademii Musicalowej dzieci i młodzież mogą odkrywać i pielęgnować swoje różne uzdolnienia artystyczne: muzyczne, wokalne, aktorskie i taneczne. W przyjaznych warunkach radośnie rozwijają się tu z naszą pomocą młode osobowości kształtowane przez sztukę. Gramy, śpiewamy i tańczymy – spędzamy miło czas na twórczej zabawie. MAM to nauka pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, która nieustannie kształci się w najlepszych ośrodkach artystycznych oraz czynnie działa na scenach teatralnych i estradzie!

MAM to niepowtarzalna, autorska metoda treningu musicalowego oraz unikalne podejście do uczestnika zajęć – od najmłodszego do najstarszego! MAM to udział w musicalowych spektaklach końcowych na profesjonalnej scenie oraz dodatkowych projektach artystycznych! MAM to zajęcia dla najmłodszych (2-6 lat), młodych (7 – 19 lat) i dorosłych, ale młodych duchem (19 – 100 lat) ! MAM to cudowna atmosfera na zajęciach i bezpieczne miejsce, w którym każdy może poczuć się jak w domu!

Zapiszcie się na nowy sezon 2022/23 – informacje na stronie www.mam-musical.pl

I FESTIWAL MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII MUSICALOWEJ

Trzynasty rok działalności Młodzieżowej Akademii Musicalowej prowokuje kolejne kroki w jej rozwoju. Postanawiamy wyjść naprzeciw szerszemu gronu odbiorców i stworzyć nowe wydarzenie artystyczne na mapie naszego ukochanego Wrocławia! Od tego roku pokazy końcowe przybiorą formę Festiwalu. Mamy nadzieję, że będzie to początek czegoś nowego i wraz z kolejnymi edycjami będziemy mogli wzbogacać program o dodatkowe elementy i poszerzać formułę wydarzeń. W tym roku czekają nas cztery intensywne dni wypełnione spektaklami musicalowymi z różnych części świata. Podczas prezentacji wystąpią uczestnicy zajęć Młodzieżowej Akademii Musicalowej wszystkich pokoleń - od dwuletnich MAMiątek, po dorosłe (ale młode duchem!) MAMuty!

Pokazy w formie autorskich adaptacji naszych wspaniałych nauczycieli przytoczą nam klasyczne jazzowe utwory Gershwina, hity dziecięcych musicali zza oceanu, niezapomniane przeboje zespołu ABBA oraz znakomite polskie spektakle muzyczne, łącznie z legendarnym "Metrem". MAMy nadzieję, że Festiwal Młodzieżowej Akademii Musicalowej stanie się prawdziwym świętem musicalu i przyniesie możliwość międzypokoleniowych spotkań wokół tańca, śpiewu i teatru.

I edycja Festiwalu gościć będzie w znakomitych przestrzeniach Sceny ATM na Bielanach Wrocławskich!

Festiwal odbywa się pod patronatem Radia Ram

Kuratorki festiwalu:

Malwina Aleksander
Joanna Kurzyńska
Magdalena Zawartko

Organizator festiwalu: Stowarzyszenie Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne

Producent wydarzenia: Katarzyna Rodczyn-Zielińska

Koordynator wydarzenia: Zofia Lubieniecka-Sanchez

Program festiwalu:

28.06.2022

17:00 "Dzieciaki rządzą" - pokaz grup MAMiątek oraz MAMinków
Bilety:
Normalny - 30 zł
Ulgowy do 19 r.ż. - 15 zł

29.06.2022

17:00 "ANNIE - pokaz musicalowy grupy WHITE"
19:00 "METRO - pokaz musicalowy grupy RED"
Bilety:
Normalny - 40 zł
Ulgowy do 19 r.ż. - 25 zł

30.06.2022

17:00 "PINOKIO - pokaz musicalowy grupy YELLOW"
19:00 "ALADYN - pokaz musicalowy grupy BLUE"
Bilety:
Normalny - 40 zł
Ulgowy do 19 r.ż. - 25 zł

1.07.2022

17:00 "CRAZY FOR YOU - pokaz musicalowy grupy MAMersi"
19:00 "MAMMA MIA - pokaz musicalowy grupy MAMuty"
Bilety:
Normalny - 40 zł
Ulgowy do 19 r.ż. - 25 zł

Bilety dostępne są również na stronie:
https://bilety.scenaatm.pl/

REKLAMA