Najciekawsze seriale dla młodzieży

Radio RAM | Utworzono: 22.06.2022, 12:51 | Zmodyfikowano: 22.06.2022, 12:51
A|A|A

Materiał Sponsora


Hannah Montana 

Jak to jest prowadzić podwójne życie? Ona to wie. Ta nastolatka za dnia jest zwykłą uczennicą, chodzącą do zwykłej szkoły, ale wieczorem staje się... prawdziwą gwiazdą popu. Dla wielu osób oglądanie tego serialu może być niesamowitym powrotem do czasów ich młodzieżowych lat. A dla tych, którzy tego serialu nie oglądali - to może być niesamowicie zabawna podróż z Miley Stewart. Albo Hannah Montaną. Trzeba to dodać, że nigdyś był to jeden z najpopularniejszych seriali na Disney Channel, który pozwolił wybić się Miley Cyrus. Dzisiaj dostępny jest na platformie Disney+. 


Plotkara 

Trochę odbiega ten serial od naszych realiów, ale prawdziwe dramaty bogatych nowojorczyków to może być całkiem dobra rozrywka na wieczór. Ich perypetie będą obserwowane nie tylko przez was, ale przede wszystkim przez tytułową Plotkarę. A w dodatku wiele z ich sekretów "Plotkara" umieści na swoim blogu. Czy Serena i Blair będą w stanie odnowić swoją przyjaźń? Czy związek Nate'a i Blair przetrwa, skoro Serena pojawiła się w pobliżu? No i jak poradzi sobie z tym wszystkim Wyrzutek, czyli Dan, który od lat podkochuje się w blond piękności? Wychodzi na to, że żeby się dowiedzieć - musicie to obejrzeć. To co? XOXO, Gossip Girl. A jeśli starszej wersji będzie wam mało - zobaczcie serial "Plotkara" z 2021 roku, który jest rebootem oryginalnej wersji. Obie wersje można oglądać na HBO Max. 


Sex Education

Otis to nieśmiały chłopak, syn terapeutów. Na co dzień mieszka z matką, która udziela porad w sferze seksualnej swoim klientom w biurze, w ich domu. A że to biuro mieści się pod pokojem chłopaka - często słyszy więcej, niż by chciał. Jego życie seksualne, a nawet uczuciowe, właściwie nie istnieje. W końcu jednak okazuje się, że wiedza, jaką nabył dzięki swojej matce, seksuolożce, może mu się przydać. Wraz ze zbuntowaną Maeve zaczyna udzielać w szkole porad dotyczących seksualności. I to całkowicie zmienia ich życie... Serial dostępny jest na platformie Netflix. 


Euforia 

17-letnia Rue Bennett, która jest uzależniona od narkotyków, dopiero co skończyła odwyk i zastanawia się, co teraz powinna zrobić ze swoim życiem. Pewnego dnia poznaje Jules Vaughn, transseksualną dziewczynę, która dopiero co przeprowadziła się do miasta ze swoimi rodzicami. Podobnie jak Rue, chce ona znaleźć swoje miejsce w życiu i po prostu tam pasować. Dziewczyny mocno się do siebie zbliżają, a to z kolei prowadzi je na zupełnie nowe rejony życia, o których dotychczas nie miały pojęcia. A w tym wszystkim będzie im towarzyszyć mnóstwo innych nastolatków, z własnymi problemami. Serial bardzo mocno pokazuje toksyczne aspekty, jakie mają miejsce wśród młodych ludzi. Warto także wspomnieć, że serial ten dostępny jest na HBO Max i dzięki niemu Zendaya zyskała ponownie popularność (wcześniej grała w serialach Disney Channel np. "Taniec rządzi"). 


Ruchome piaski

Serial z 2019 roku, który obejrzeć można na platformie Netflix. Opowiada o strzelaninie, do której dochodzi w pewnej prywatnej szkole średniej. Podczas procesu uczennicy Mai Norberg zaczynamy poznawać nieznane wcześniej sekrety z tego dnia, kiedy doszło do strzelaniny. Wiele rzeczy związanych z jej relacją z Sebastianem Fagermanem i jej dysfunkcyjną rodziną zaczyna wychodzić na światło dzienne. Ten szwedzki thriller z pewnością spodoba się młodszym odbiorcom (ale nie tylko!). 

Chcecie sprawdzić więcej młodzieżowych seriali? Zobaczcie, jakie z nich polecamy na stronie https://spokeo.pl. 

REKLAMA
To może Cię zainteresować