Aurora - jedna z najjaśniejszych gwiazd norweskiej sceny alt popowej we Wrocławiu!

Radio RAM (na podstawie materiałów organizatora) | Utworzono: 21.06.2022, 08:11 | Zmodyfikowano: 21.06.2022, 08:11
A|A|A

Aurora, zjawiskowa wokalistka i songwriterka, bezsprzecznie jedna z najważniejszych postaci współczesnego elektro popu przyjedzie do Polski na serię 4 koncertów. Artystka wystąpi kolejno: 24 czerwca w A2 we Wrocławiu, 27 czerwca w krakowskim klubie Studio, 28 czerwca w klubie B90 w Gdańsku i 29 czerwca w klubie Progresja w Warszawie.

Wychowana wśród norweskich fiordów i gór wokalistka rozkochała w sobie publiczność debiutanckim LP “All My Demons Greeting Me as a Friend” wydanym w 2016 roku. To z niego pochodzą największe hity Aurory, “Half The World Away”, “Running With The Wolves” czy “Runaway”, który zebrał już kilkaset milionów odsłon na portalach streamingowych i jest bardzo często wykorzystywany jako soundtrack dla reklam i filmów. Kolejne nagrania tylko potwierdzały jej niesamowity talent i umiejętność pisania poruszających oraz bardzo klimatycznych utworów. Szerokim echem odbił się również udział Aurory w filmie Kraina Lodu II, do którego artystka nagrała wokal w utworze “Into The Unknown”.Podczas występów w naszym kraju Aurora będzie promowała swoje nowe wydawnictwo, które zapowiada wydany właśnie singiel “Cure For Me”. Poza nowościami polscy fani z pewnością będą mieli okazję do wysłuchania największych hitów Aurory w zapierających dech aranżacjach.

W środowy wieczór, w programie "Więcej Muzyki w Radiu RAM" Maciek Szabatowski będzie mieć dla Was ekskluzywne zaproszenie na wrocławski koncert Aurory.  Bądźcie z nami i słuchajcie uważnie! :)

REKLAMA

To może Cię zainteresować