Musical Dżangala

Agnieszka Żulewska, BT | Utworzono: 14.06.2022, 18:47 | Zmodyfikowano: 14.06.2022, 18:47
A|A|A

fot. mat. prasowe

Słowo "Dżangala" oznacza w sanskrycie: „dżungla”, ale nie tylko tego dowiadujemy się z bajecznie kolorowego, akrobatycznego, rozśpiewanego i poruszającego spektaklu wystawianego na Scenie ATM w Bielanach Wrocławskich. To także świetna i – co ważniejsze, mądra rozrywka dla całej rodziny i widzów w każdym wieku.

Dżangala inspirowana „Tarzanem” i „Księga Dżungli” jest dziełem autorskim w reżyserii Agnieszki Dziewy i tekstem Mikołaja Kałużnego. Jest to spektakl zarówno o dorastaniu, jak i próbie odpowiedzi na pytanie fundamentalne: kim naprawdę jesteśmy? Historia młodego chłopca zagubionego w dżungli i przygarniętego przez stado małp jest punktem wyjścia do wielu przygód i zwrotów akcji.

Przyjaźń, rodzina, wzajemna pomoc, miłość i podejmowanie najważniejszych w życiu decyzji – wszystko to staje się wyzwaniem stojącym przed zagubionym chłopcem oraz wszystkimi

mieszkańcami dżungli. Bohater, który w międzyczasie staje się młodzieńcem napotyka jednak na swej drodze grupę współczesnych nastolatków, towarzyszących nieco szalonemu Profesorowi i jego asystentce Lunie, w wyprawie po dżungli.

Jak się to wszystko kończy, zobaczyć najlepiej na własne oczy.

DŻANGALA jest pełna piosenek, tańca, zapierających dech w piersiach akrobacji w pięknej i wielobarwnej oprawie scenograficzno-kostiumowej. To przewrotne i emocjonujące widowisko sceniczne, które jednocześnie bawi, zachwyca i wzrusza.

Na scenie występuje 36 młodych artystów w wieku od 11 do 25 lat.

DŻANGALA zostanie wystawiona na Scenie ATM w Bielanach Wrocławskich 9 czerwca o godz. 17:00 Warto spędzić z nią bajecznie kolorowe 90 minut.

SPEKTAKL DLA WSZYSTKICH W WIEKU OD LAT 7 DO 107.

Bilety dostępne na www.bilety.scenaatm.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować