Rowery Orbea idealne dla początkujących i zaawansowanych kolarzy

Radio RAM | Utworzono: 31.05.2022, 10:59 | Zmodyfikowano: 31.05.2022, 10:59
A|A|A

Materiał Sponsora


Nowoczesne technologie stosowane w rowerach Orbea

Rynek jednośladów jest pełen rozmaitych marek oferujących swoje unikalne rozwiązania. Wśród rozmaitych produktów znajdziemy ciekawe technologie i zastosowania, dzięki którym jazda staje się znacznie bardziej komfortowa i wydajna.

Godnym uwagi i wyposażonym w wiele nowoczesnych rozwiązań jest model Gain marki Orbea https://www.bikesalon.pl/orbea. Seria ta to jednoślady elektryczne o charakterze szosowym. Propozycje z tej grupy są zbudowane na ramach z aluminium, jak i włókna węglowego. Ich głównym wyróżnikiem jest jednak napęd elektryczny, który w całości jest przystosowany do wysokich wymagań kolarzy szosowych. Marka Orbea wyposażyła modele Gain w autorski koncept Enough Energy, który zakłada, że napęd elektryczny powinien nas wspierać na tyle, by umożliwiać przy tym rozwijanie swoich umiejętności.

W modelach Orbea Gain zastosowano bardzo lekki, kompaktowy silnik umieszczony w miejscu tylnej piasty. Dzięki temu, gdy wyłączymy napęd elektryczny nie będziemy czuć dodatkowego oporu  podczas pedałowania. Akumulator, podobnie jak wszystkie przewody, ukryty jest w ramie. Modele Gain są zaprojektowane z niesamowitą dokładnością i precyzją, by nie tylko nie rzucać się w oczy jako rowery elektryczne, ale także zapewniać świetną aerodynamikę i maksymalną spójność konstrukcji.


Rowery Orbea, jakie znajdziesz u zaufanych sprzedawców

Decydując się na zakup nowego jednośladu powinniśmy wybierać się wyłącznie do rekomendowanych sklepów. W ich ofercie znajdziemy markowe produkty, które są w pełni oryginalne, a także doświadczonych doradców, którzy są specjalistami w dziedzinie kolarstwa. Dzięki temu, są oni w stanie pomóc w wyborze jednośladu doskonale dopasowanego do potrzeb przyszłego użytkownika. Sklepem, w którym znajdziemy to wszystko jest między innymi BikeSalon. Orbea Warszawa dostępna w placówkach przy ulicy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25 to wysokiej klasy propozycje, które przystosowane są do osób o różnych stopniach zaawansowania i potrzebach. Jeżeli przed wybraniem się do sklepu chcemy obejrzeć dostępne w tym sklepie rowery przez internet, Orbea online dostępna jest na stronie bikesalon.pl. Tu nie tylko zamówimy model z odbiorem w wybranym przez nas sklepie, ale także z bezpieczną dostawą do domu. Warto jest więc poznać bliżej ofertę BikeSalonu, by dowiedzieć się jak przyjemne mogą być zakupy kolarskie.

Dodatkowo, w sklepach BikeSalon istnieje możliwość wyrobienia karty stałego klienta, która uprawnia nas do regularnych zniżek. Obowiązują one zarówno na zakupy, jak i serwis rowerowy, możemy więc sporo oszczędzić na jednośladzie, akcesoriach, jak i regularnej pielęgnacji naszego pojazdu.

Rowery Orbea to bardzo ciekawe propozycje zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Stosowane w nich rozwiązania, technologie i komponenty zawsze są odpowiednio dopasowane do grupy docelowych użytkowników, dzięki czemu są w stanie im możliwie jak najlepiej służyć.

REKLAMA
To może Cię zainteresować