Pomysł na biznes – myjnia bezdotykowa

Radio RAM | Utworzono: 27.05.2022, 15:23 | Zmodyfikowano: 27.05.2022, 15:23
A|A|A

Materiał Sponsora


Co oferuje producent myjni bezdotykowych?

Podmiotem, który powinien cię interesować, jeśli chcesz otworzyć myjnię, jest producent myjni. Warto podkreślić, że producent myjni samoobsługowych nie tylko sprzedaje poszczególne elementy, tworzące myjnie bezdotykowe. Wykwalifikowani doradcy pomagają stworzyć miejsce, które z pewnością przyniesie zyski. Biorą bowiem pod uwagę specyfikę lokalnego rynku, potrzeby klientów oraz wszelkie inne kwestie, które należy przeanalizować przed rozpoczęciem działalności. Producent myjni samochodowych oferuje wsparcie na każdym etapie inwestycji. Istotną kwestią jest też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 


Myjnie bezdotykowe – jakie są koszty rozpoczęcia działalności?

Najbardziej nurtującą kwestią są koszty, towarzyszące rozpoczęciu działalności. W przypadku myjni bezdotykowej kosztorys musi uwzględniać takie elementy, jak: doprowadzenie mediów (prąd, gaz, woda), ale także montaż systemu odprowadzania ścieków. Urządzenia muszą też stanąć na fundamentach, a zatem jest to kolejny koszt.

Koszty trzeba ponieść również na zakup urządzeń myjni wraz z wiatą. Dokładna cena myjni zależy od takich aspektów, jak na przykład programy mycia.

Oczywiście trzeba też dysponować odpowiednią działką z dogodnym systemem dróg, by nie dochodziło do kolizji.

Co ciekawe – myjnie samoobsługowe można założyć na terenie całego kraju w ramach leasingu. Producent współpracuje z leasingodawcami, którzy mogą zaproponować raty rosnące oraz stałe. Uproszczona procedura umożliwia szybkie otrzymanie finansowania. Pracownicy pomogą państwu wybrać sprawdzone rozwiązania, dzięki którym biznes znacząco się rozwinie, a firma odniesie sukces.

Podsumowując; nowoczesne myjnie samochodowe są obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem. Kierowcy chętnie z nich korzystają. Z pewnością warto otworzyć własną myjnię, uprzednio konsultując się z doradcami producenta myjni bezdotykowych. Doświadczenie i posiadane kwalifikacje pozwalają na skonstruowanie optymalnego biznesplanu, co stanowi klucz do sukcesu. Jeśli się wahasz, to po prostu skontaktuj się z pracownikiem producenta celem przedstawienia oferty. Bezpośrednia rozmowa pomoże rozwiać wątpliwości i pozwoli dokonać wstępnych ustaleń. 

REKLAMA
To może Cię zainteresować