Portfele męskie na letni sezon - postaw na klasykę

Radio RAM | Utworzono: 24.05.2022, 09:46 | Zmodyfikowano: 24.05.2022, 09:46
A|A|A

Materiał Sponsora


Portfele męskie ze skóry – wybór na lata

Portfel męski ze skóry to portfel dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli cenisz sobie produkty, które będą ci służyć przez lata, na pewno się nie zawiedziesz. Skórzane portfele męskie dostępne w sklepie internetowym https://skorzany.com/ zachwycają jakością wykonania. Są trwalsze niż portfele z tworzywa sztucznego, odporne na zarysowania i przetarcia. Wytrzymałość nie jest ich jedyną cechą. Są również niezwykle stylowe. Portfele męskie ze skóry podkreślają elegancki wizerunek i najlepszy gust mężczyzny.

Niezależnie od tego, czy szukasz portfela dla siebie, czy na prezent, powinieneś wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy model na letni sezon.


Jak znaleźć idealny portfel męski na letni sezon?

Szeroka oferta portfeli męskich nie ułatwia wyboru. Dlatego podpowiadamy, jakie kwestie mają znaczenie, kiedy szukasz skórzanego portfela męskiego na letni sezon:

  1. Kluczowy jest rodzaj skóry. Portfel męski może być wykonany ze skóry licowej, surowej czy lakierowanej. Skóra surowa jest bardziej szorstka w dotyku niż skóra licowa, z kolej skóra lakierowana charakteryzuje się wysokim połyskiem. Alternatywą dla skóry naturalnej jest ekoskóra. Nie ma ona jednak takich właściwości jak skóra naturalna i jest zdecydowanie bardziej podatna na uszkodzenia.
  2. Drugim istotnym czynnikiem jest rodzaj zapięcia: na zatrzaski, magnetyczne klipsy lub na zamek błyskawiczny. Jeśli wolisz mieć szybki dostęp do portfela, wybierz model składany.
  3. Znaczenie ma również pojemność portfela. Bardzo popularne są ostatnio niewielkie, cienkie portfele – wbrew pozorom mają zaskakująco dużą pojemność. To doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie noszą torby i chcą trzymać portfel w kieszeni spodni lub marynarki.
  4. Ponadto trzeba zadecydować o kolorze portfela. Z mody nigdy nie wychodzą klasyczna czerń i odcienie brązu, i właśnie taką kolorystykę rekomendujemy.


Jak dbać o skórzany portfel męski?

Jeśli chcesz zadbać o swój skórzany portfel męski, powinieneś:

  1. Co jakiś czas przecierać go suchą ściereczką, aby pozbyć się kurzu.
  2. Jeśli zauważysz zabrudzenia, zrobić roztwór octu i wody w proporcji 1:10. Następnie wziąć miękką ściereczkę (z bawełny lub flaneli) i kolistymi ruchami wyczyścić portfel. Po takim zabiegu portfel musi wyschnąć w temperaturze pokojowej.
  3. Jeśli preferujesz profesjonalne sposoby czyszczenia, możesz kupić w sklepie specjalny preparat do czyszczenia skór.
  4. Wyczyszczony portfel skórzany warto jest natłuścić, aby zwiększyć elastyczność i miękkość materiału. Możesz to zrobić np. wykorzystując wosk pszczeli albo glicerynę.
  5. Na koniec zabiegów pielęgnacyjnych należy wypolerować portfel, używając bawełnianej lub flanelowej szmatki.

Teraz już wiesz, jak wybrać skórzane portfele męskie i w jaki sposób o nie dbać. Postaw na klasykę i wybierz portfel ze skóry, który najlepiej spełni twoje oczekiwania!

REKLAMA
To może Cię zainteresować