Dla kogo iMac?

Radio RAM | Utworzono: 23.05.2022, 10:11 | Zmodyfikowano: 23.05.2022, 10:11
A|A|A

Materiał Sponsora


Sprawdź, czy Apple iMac jest dla Ciebie

Komputer stacjonarny kojarzy ci się z czasami dzieciństwa i hałaśliwym zasilaczem i wentylatorem zamkniętym w blaszanej obudowie? Patrząc na to, jak wygląd nowy iMac, można zrozumieć, że to przeszłość. Apple nie po raz pierwszy udowadnia, że wyznacza nowe standardy dla całej branży komputerowej. Jej nowy komputer iMac dobitnie pokazuje, że praca może być jeszcze bardziej komfortowa i wydajna, przy pełnej satysfakcji z tego, co daje ekran retina.


Jak zbudowany jest komputer stacjonarny iMac?

Jeśli ktoś nie miał do czynienia wcześniej z iMacami, łatwo może je pomylić z normalnym ekranem komputera. Rzeczywiście, cały iMac zamknięty jest w obudowie ekranu i na pierwszy rzut oka nic nie zwiastuje, że mamy do czynienia z normalnym komputerem. Dopiero kiedy przyjrzymy mu się z bliska, zauważymy pewne niuanse, jak dodatkowe przyciski lub gniazda. Komputer iMac wyposażony jest w bardzo szybki procesor, dużą pamięć RAM i to, z czego Apple może być dumne: wyświetlacz retina. Całości dzieła dopełnia szybki dysk SSD, gwarantujący natychmiastowe efekty pracy, Kto zatem powinien zdecydować się na nowy iMac w Lantre?


Kup komputer Apple, jeśli jakość obrazu jest dla ciebie ważna

Pierwsza i największa grupa klientów, która składa zamówienia na iMaca to graficy komputerowi i osoby zajmujące się obróbką wideo. Jak zwykle Apple stanęło na wysokości zadania i stworzyło urządzenie dające jeszcze większe możliwości. Płynna i szybka edycja filmów, renderowanie, a tego wiele aplikacji wspierających pracę. Stabilny system na pewno was nie zaskoczy Was zawieszaniem się i ryzykiem utraty danych. Na dużym, 27 calowym ekranie pracuje się naprawdę wygodnie, a wbudowany w niego procesor jest wyjątkowo cichy i szybki. Osoby, które początkowo niechętnie myślały o przejściu na produkt Apple, szybko się do niego przyzwyczajają. Duży wpływ ma na to intuicyjny interfejs, dostępne aplikacje za darmo, a także kultowa klawiatura Magic Keyboard, którą docenią osoby dużo piszący, jak programiści.


Ile kosztuje Apple iMac?

Ile będzie kosztować cię zamówienie na iMac 27 cali? Niestety urządzenie nie należy do najtańszych, choć jak to w przypadku elektroniki bywa, z czasem jego cena powinna zmaleć. Na szczęście można go kupić i znacznie taniej, dokonując zakupu w naszym sklepie Lantre. Działamy jako Premium Reseller, oferując najnowocześniejszą technologię Apple w konkurencyjnych cenach. U nas dostępne są komputery iMac w każdej z wcześniejszych wersji, a także macobooki. Dostępne produkty możesz kupić za gotówkę, płacąc kartą lub korzystając z systemu ratalnego. Dla klientów firmowych ciekawą opcją zakupu może być leasing sprzętu Apple.

REKLAMA
To może Cię zainteresować