Tani telefon iPhone – gdzie szukać, jak wybrać?

Radio RAM | Utworzono: 20.05.2022, 09:54 | Zmodyfikowano: 20.05.2022, 09:54
A|A|A

Materiał Sponsora


Wybór odpowiedniego modelu to podstawa

W ofercie Apple znajduje się szereg opłacalnych, stosunkowo tanich smartfonów. Wśród wszystkich modeli wciąż niezwykle popularny jest iPhone 11. Ten telefon wciąż króluje, jeśli chodzi o najbardziej opłacalne telefony Apple. Nie zawsze trzeba jednak decydować się na starszy model. Producent wydał iPhone SE w 2022 roku. To specjalnie przygotowany smartfon dla użytkowników szukających budżetowej propozycji. Tanie telefony Apple to także pomniejszone wersje flagowych modeli – na przykład iPhone 12 Mini czy też iPhone 13 Mini. Wybór jest naprawdę duży.

Przy średnim budżecie zdecydowanie warto zwrócić uwagę na poprzedniego flagowca, czyli iPhone 12. Nie ma tak dużej różnicy w porównaniu z najnowszym smartfonem Apple. Wciąż sprawdza się świetnie – zajmuje wysokie miejsca, jeśli chodzi o rankingi wydajności. Jest on bardzo częstym wyborem wśród smartfonów. Nie dzieje się tak bez powodu. Popularność iPhone 12 wynika właśnie z jego jakości przy stosunkowo atrakcyjnej cenie.


Najlepiej kupić smartfon względem osobistych preferencji oraz wymagań

Apple iPhone można kupić za naprawdę dobrą cenę. By wybrać odpowiedni model, zastanów się, czego konkretnie potrzebujesz. Jeżeli najważniejszy jest budżet – iPhone 11 będzie najlepszym wyborem. To najtańsza propozycja wśród wciąż opłacalnych modeli. Tanie telefony iPhone to także wersje Mini. Takie rozwiązanie będzie natomiast idealne, gdy szukasz konkretnie małego, kompaktowego sprzętu. Należy jednak mieć na uwadze to, że w tych modelach zostały okrojone także podzespoły.

Jeżeli średnia półka także może zostać wybrana – Apple iPhone 12 to najlepszy wybór. Jest on uniwersalnym rozwiązaniem, które łączy wysoką wydajność, świetny aparat i bardzo dobry ekran. To także dość nowy smartfon. Tani iPhone to także 7, 8 lub 6s. Są to starsze modele, jednak niekoniecznie warto je wybierać. Obecnie nie oferują satysfakcjonującej wydajności, a nawet nie wpasowują się w pewne standardy. Takich propozycji należy unikać, także mimo naprawdę atrakcyjnych cen.

Firma Apple wydała serię smartfonów specjalnie dla niższej półki cenowej. Mowa tutaj o iPhone SE. Ten model jest dość nową propozycją na rynku, która mimo wszystko jest okrojona pod niektórymi względami. Smartfon ma mniejszy ekran niż flagowce, gorsze parametry oraz przy tym również dużo niższą cenę. Apple iPhone SE jest bardzo popularnym wyborem przy mocno ograniczonym budżecie – spotyka się on także ze świetnymi opiniami użytkowników.


Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę przy zakupie smartfona Apple?

Jeżeli budżet jest bardzo niski, warto zwrócić uwagę także na używane smartfony. Mimo wszystko zakup nowego także nie musi być ogromnym wydatkiem. Najlepiej porównać oferty wielu sklepów elektronicznych, by znaleźć rzeczywiście najkorzystniejszą propozycję. W taki sposób można oszczędzić nawet kilkaset złotych, kupując smartfon Apple iPhone.

Jednym z najpopularniejszych sklepów z telefonami w Polsce jest obecnie bestcena.pl. Cechą charakterystyczną są tu właśnie ceny. Portal oferuje smartfony naprawdę tanie, dzięki czemu można zdecydować się na lepszy model lub po prostu zaoszczędzić część budżetu. Warto o tym pamiętać, kiedy chcesz wypożyczyć tanie telefony iPhone. Na stronie jest także bardzo dużo materiałów informacyjnych, dzięki którym łatwiej będzie wybrać odpowiedni model telefonu czy też dowiedzieć się więcej na temat konkretnych urządzeń. Bestcena.pl to gwarancja szybkiej i jakościowej usługi oraz najniższej ceny.

REKLAMA
To może Cię zainteresować