W jakich sytuacjach warto rozważyć wypożyczenie samochodu?

Radio RAM | Utworzono: 13.05.2022, 12:16 | Zmodyfikowano: 13.05.2022, 12:16
A|A|A

Materiał Sponsora


Kiedy warto wynająć samochód?

Zawsze wtedy, gdy jesteśmy go pozbawieni, spieszymy się bądź nie ma innej możliwości dojazdu. Przy okazji można też zrealizować swoje marzenie, zasiadając za kierownicą super auta, na które po prostu nie moglibyśmy sobie pozwolić.


Wyjazd służbowy 

W pierwszej chwili przychodzi nam na myśl wyjazd służbowy. Obce miasto, nieznajomość linii komunikacyjnych, potrzeba przemieszczania się pomiędzy spotkaniami itd. To wszystko sprawia, że mobilność jest wręcz niezbędna, by osiągnąć zamierzone cele, odnieść sukces czy choćby uniknąć niepotrzebnego stresu.

Biorąc pod uwagę, że taksówki kosztują krocie, własne auto (chociaż wypożyczone) wydaje się jedynym rozsądnym wyjściem.


Wyjazd wakacyjny 

Wiele osób uwielbia wprost podróżować koleją lub liniami lotniczymi. Unikają w ten sposób znużenia, niebezpieczeństw czyhających na trasie lub zwyczajnie nudy.

No, ale dojechać na letnisko, to jedno, a funkcjonować tam, to już zupełnie inna sprawa.

Czymś trzeba przecież jeździć na wycieczki, zakupy itd. Podobnie jak w przypadku delegacji, tak i tu warto pomyśleć o wynajmie auta na okres pobytu.

Pojazd będzie czekał na dworcu i tam też można go pozostawić. Oczywiście, po ustaleniu tego faktu z pracownikiem wypożyczalni aut.


Usterka mechaniczna własnego samochodu 

Nie każdy pakiet ubezpieczeniowy obejmuje dostarczenie pojazdu zastępczego. W tej sytuacji znowu ratunkiem okazuje się profesjonalna wypożyczalnia samochodów. Krótkoterminowa umowa wynajmu pozwoli przemieszczać się swobodnie przez cały okres serwisowania własnego auta.


Samochód w firmie 

Usługi wynajmu samochodów zyskują popularność, konkurując skutecznie z leasingiem. Długoterminowe umowy wypożyczenia pojazdu pozwalają na eksploatację auta w biznesie, czy to w charakterze samochodu dostawczego, czy też limuzyny reprezentacyjnej.

Na korzyść wynajmu przemawiają:

  • Brak skomplikowanych formalności;

  • Niska cena;

  • Szybkość realizacji usługi.

I wiele innych.


Wyjazdy okazjonalne 

Wesele, zjazd absolwentów, sztuka w teatrze czy niezwykła randka, zawsze znajdzie się okazja, by zabłysnąć luksusowym samochodem, poczuć się przez chwilę, niczym władca świata. Floty profesjonalnych wypożyczalni samochodów są do tego doskonale przygotowane, W ich zasobach znajdują się auta z najwyższej światowej półki.


Dlaczego warto wypożyczyć auto?

Otrzymujemy samochód w idealnym stanie technicznym, wizualnym i prawnym. Uprzejmy kierowca dostarcza auto pod wskazany adres, klient ma gwarancję, że nie zdarzy się nic, co mogłoby zakłócić miłe chwile. Warto też pamiętać, iż wypożyczalnie aut proponują umowy wynajmu, które obejmują różne okresy. Mogą to być zaledwie godziny, mogą też i lata.

Każda transakcja pozwala na zmianę modelu pojazdu, co jeszcze bardziej czyni ją atrakcyjną.

Wynajem samochodu – zalety rozwiązania:

  • Dostęp do najnowszych modeli aut;

  • Opieka fachowców;

  • Swoboda;

  • Brak opłat serwisowych;

  • Bezpieczeństwo;

  • Możliwość negocjowania warunków usługi;

  • Szybkość realizacji.

Nie można też pominąć faktu, że wypożyczając samochód, zwolnieni jesteśmy z obowiązku pamiętania o przeglądach technicznych i ubezpieczeniu. Wszystkie naprawy dokonywane są na koszt wypożyczalni i w jej warsztatach. Dostarczone auto z pewnością spełnia wszystkie, nawet najsurowsze kryteria bezpieczeństwa. Klientom pozostaje już tylko cieszyć się komfortem i swobodą podróżowania.

Dobra wiadomość jest taka, iż nie trzeba inwestować dziesiątek, a nawet setek tysięcy złotych w samochód, by móc w pełni z niego korzystać. Czy warto rozważyć wypożyczenie samochodu? W świetle tego, o czym była mowa, odpowiedź może być tylko jedna. Warto, a nawet trzeba.

Poznaj ofertę wynajmu samochodu w wypożyczalni CarFree.

REKLAMA
To może Cię zainteresować