Współczesna siłownia zewnętrzna- gotowa recepta na zdrowie

Radio RAM | Utworzono: 29.03.2022, 12:21 | Zmodyfikowano: 29.03.2022, 12:21
A|A|A

Materiał Sponsora


Wysokiej jakości urządzenia dla każdego

W firmie Playtime.pl znaleźć można przyrządy do ćwiczeń, znakomicie nadające się do zagospodarowania terenów rekreacyjnych w parkach, na osiedlach, przy placach zabaw, czy obiektach sportowych. Idealnie pasują także, jako dodatek do infrastruktury ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoriów, pływalni, hoteli i pensjonatów. Regularne ćwiczenia, wspomagają wszak powrót do zdrowia pensjonariuszy.

Kluczową kwestią jest natomiast to, że solidna siłownia zewnętrzna powinna składać się z elementów, angażujących rozmaite partie ciała. Przykładowo, osoby, którym zależy głównie na treningu wytrzymałościowym, ucieszą się na widok tzw. wioślarza (swobodnie przeprowadzą tu swój ogólnorozwojowy trening, wzmacniając mięśnie ramion, grzbietu, bioder, pośladków, nóg i brzucha), równocześnie podnosząc kondycję stawów. Z kolei, tym, kładącym nacisk na górne partie mięśniowe, nadgarstki, łokcie oraz ramiona, przypasuje koło Tai Chi, poprawiające funkcjonowanie układu krwionośnego oraz ogólną kondycję i koordynację. Tak samo, jeszcze innym od razu rzuci się w oko Motyl- kształtuje mięśnie grzbietu, potocznie nazywane motylami.

Z drugiej strony, seniorzy celują raczej w masażery bioder i pleców, rowerki, wahadła lub biegacze. Playtime.pl pamięta oczywiście również o nich, prezentując w ofercie atrakcyjne wizualnie i niezawodne urządzenia. Asortyment jest zatem naprawdę szeroki, włączając przyrządy dla osób niepełnosprawnych z linii Disabled. Jako że, zwłaszcza one muszą troszczyć się o dobrą formę fizyczną na co dzień, mają do dyspozycji całą serię naszych wyjątkowych, unikalnych produktów.


Estetyka i funkcjonalność

Poza tym, wiedząc, że siłownia plenerowa winna wtapiać się w krajobraz, zwracamy dużą uwagę na design i wykonanie maszyn. Wyróżniają nas soczyste barwy i nowoczesne rozwiązania, doceniane przez zadowolonych klientów. Tak bogate wyposażenie siłowni plenerowych, pozwala na spersonalizowaną i niepowtarzalną obsługę. Zapraszamy!

REKLAMA
To może Cię zainteresować