Wiosną czas na cuda [KONKURS]

Radio RAM, Radio RAM, mat.prasowe | Utworzono: 20.03.2022, 09:49 | Zmodyfikowano: 20.03.2022, 09:49
A|A|A

W porannym konkursie wiosennym między 6:00 a 10:00 w Radiu RAM, od poniedziałku 21 marca, do piątku 25 marca, do wygrania zestawy kosmetyków firmy Mokosh o wartości ok 200 zł. Zestaw zawiera Liftingującą maskę do twarzy, brązujący balsam do ciała i twarzy, ujędrniający krem do twarzy anti-aging.

Firma Mokosh Cosmetics będzie jednym z wystawców wiosennej edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda.

Sponsorem konkursu są Ekocuda - targi kosmetyków naturalnych.

MATERIAŁY PRASOWE SPONSORA:

Czas na cuda – Ekocuda! - wiosenna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych: 26 i 27 marca Tarczyński Arena Wrocław al. Śląska 1

Gratka dla wszystkich miłośników kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich.

Poznaj nowe marki, spotkaj ich twórców oraz kup ulubione eko produkty.

Zapraszamy w sobotę w godzinach od 11.00-19.00, a w niedzielę od 11.00-18.00
Wstęp bezpłatny.

MOKOSH COSMETICS:

Mokosh Cosmetics produkuje wyjątkowe kosmetyki naturalne, które ujmują jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Receptury produktów Mokosh są owocem wspólnej pracy technologów i kosmetologów, dlatego tak dobrze odpowiadają realnym potrzebom Klientów.

Nazwa firmy pochodzi od starosłowiańskiej Mokosz, bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, która w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami. Mokosh korzysta z jej darów tworząc receptury swoich kosmetyków. Do ich produkcji używane są jedynie starannie wyselekcjonowane, w większości organiczne surowce o potwierdzonym działaniu.

Najlepsi specjaliści z profesjonalnych SPA w Polsce i za granicą docenili jakość kosmetyków Mokosh i korzystają z nich podczas wykonywania zabiegów i rytuałów. Media oraz Klienci indywidualni także dostrzegli wyjątkowość Mokosh, czego dowodem są liczne publikacje, nominacje i nagrody.

REKLAMA

To może Cię zainteresować